Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Padekit isrinkti

     

Pranešimas Domas Pleskus    2008 7 28 19:49      

Taigi, mano mazajai angeliukei issireike fotiko. Veidrodinio. tad patarkit koki optimaliausia varijanta iki 2000lt. didelis dekui jums Very Happy jei galim ir linku numeskit

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius G    2008 7 28 22:29      

mano nuomone kai žmogui prisireikia veidrodžio, jis jau žino ko nori... bet gal ir klystu

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Domas Pleskus    2008 7 28 22:47      

noriu padovonoti kaip dovana . ta veidrodini fotoaparata. tai iki 2000. kas butu geriausia? pagal kainos santyki?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2008 7 29 11:14      

Domas Pleskus rašo:
noriu padovonoti kaip dovana . ta veidrodini fotoaparata. tai iki 2000. kas butu geriausia? pagal kainos santyki?


Cia suprantama kaina su "pirmu" objektyvu, t.y. kit'as ar siaip body + kazkoks objektyvas? Pastarasis priklauso ka angeliuke nores fotografuoti, o tai labai itakoja kaina...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Adomavičius    2008 7 29 12:53      

Domas Pleskus rašo:
Taigi, mano mazajai angeliukei issireike fotiko. Veidrodinio. tad patarkit koki optimaliausia varijanta iki 2000lt. didelis dekui jums Very Happy jei galim ir linku numeskit


Pentax k200d - paprastas, patogus(ergonomika), lengvai perprantamas, o kaip patys gamintojai sako: tai puikus pasirinkimas pradedančiajam DSLR'inkui. Yra visos reikalingos fukcijos tiek megėjui, tiek labiau pažengusiam fotografui. Be to Vilbroje dar ir akcija yra: už 1litą teleobjektyvas Smile

Pats turiu šį fotoaparatą ir tikrai nesigailiu Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 7 29 13:01      

Tomas Adomavičius rašo:
Domas Pleskus rašo:
Taigi, mano mazajai angeliukei issireike fotiko. Veidrodinio. tad patarkit koki optimaliausia varijanta iki 2000lt. didelis dekui jums Very Happy jei galim ir linku numeskit


Pentax k200d - paprastas, patogus(ergonomika), lengvai perprantamas, o kaip patys gamintojai sako: tai puikus pasirinkimas pradedančiajam DSLR'inkui. Yra visos reikalingos fukcijos tiek megėjui, tiek labiau pažengusiam fotografui. Be to Vilbroje dar ir akcija yra: už 1litą teleobjektyvas Smile

Pats turiu šį fotoaparatą ir tikrai nesigailiu Smile


pritarsiu Tomui ir dar pridursiu kad gan draugiska pentaxo klubo bendruomene pades isisavinant aparato subtilybes Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą