Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Naujokas fotografijoj, reikia patarimo :)

     

Pranešimas Domantas    2012 3 31 8:51      

Sveiki, neseniai ussikabinau fotografijoje. Iskilo klausimas. Ar man - pradedanciajam - uzteks fotoaparato Canon sx130 ? Kolkas tiek. P.s atsiprasau del lt raidziu, ant plancetes nera pas mane Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2012 3 31 11:12      

Gerbk save ir kitus, ypač kitų laiką. Pirmiausia, jaučiama kad naujokas ne tik fotografijoje, bet ir prie kompiuterio- nusistatyk lietuvių kalbą planšetiniame.
Kadangi žmonės nežino nei tavęs, nei tavo poreikių -tai kiap jie tau atsakys ??? yra toks daiktas kaip paieškos sistemos - ten ir įsivesk naujokas fotografijoje - jau milijonai buvo tokių kaip tu. ten ir rasi visus patarimus, čia po forumą palandžiok. Nepyk, bet jau yra atsibodę tokie primityvus klausimai, ypač kai nori kad jam viską paduotų ant padėklo ir supakuota, o pats nei piršto nepajūdina.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2012 3 31 11:42      

panarstyk gal rasi ka cia
http://fotokudra.lt/forumas/viewtopic.php?t=401&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=fa3773a09be2cd42fd8b5d6decda990f


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Domantas    2012 3 31 12:27      

Ačiū už atvirumą Smile Bandžiau kažką daugiau forume paieškot ,bet konkrečiai neradau to ko man reikėjo. Todėl sumąsčiau paklausti. Dabar žinosiu ,kad reikia daugiau pasiknist forume. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2012 3 31 14:51      

Nėr taip svarbu kuo pradėti, daug svarbiau žinoti kuo nori baigti Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą