Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Į ką keisti D70

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Ed.B.    2011 4 10 1:06      

Jau senokai turiu D70.
Atsitiko taip jog užsisakiau kad atvežtų D700, bet ilgai užtruko jo atvežimas.
Aparatas jau man nupirktas bet Lietuvoje bus tik po 2 menesiu.
Pakentėčiau dar tuos porą mėnesių su D70, bet išvažiuoju į labai idomią kelionę ir reikalingas geresnis aparatas 2 mėnesiam.
D70 manes netenkina dėl labai dideliu matricos triukšmų prie didesnių ISO, ir pikselų skaičiaus norėtusi didesnio.
D300 taipogi nenoriu pirkti, kaip laikinas aparatas porai mėnesių jis man per brangus.
Į ką laikinai pasikeisti D70'ą kad paskui nebūtų problemų jį parduodant po poros mėnesių ?
Būčiau dėkingas už mintis ir/arba konkrečius pasiūlymus.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2011 4 10 1:23      

D7000 be problemu. Naujas. Naujos kartos matrica. Mazai triuksmu, funkcionalus ir etc. Placiau: http://www.dpreview.com/reviews/nikond7000/

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2011 4 10 2:59      

Anekdotai kazkokie... veikiantis D70 netenkina, net kaip laikinas aparatas vienai kelionei:)))... pries koki penketa meteliu zmones fotografuodami su D70 i pasaulio fotografijos istorija pateko... kiek puikiu vestuvines fotografijos albumu padaryta naudojant si modeli... o cia mat kazkokiai vienai kelionei jau per prastas...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abphoto    2011 4 10 9:11      

apetitas kyla bevalgant Smile aš irgi ilgai turėjau D70 ir buvau patenkintas, o dabar labai patenkintas D700 Smile bet šiaip tai tamsta teisus, vieną kelionę tikrai galima iškentėti, ypač, kol dar prie geresnio nepripratęs Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2011 4 10 18:42      

abphoto rašo:
apetitas kyla bevalgant Smile aš irgi ilgai turėjau D70 ir buvau patenkintas, o dabar labai patenkintas D700 Smile bet šiaip tai tamsta teisus, vieną kelionę tikrai galima iškentėti, ypač, kol dar prie geresnio nepripratęs Smile


Ai zinai, as irgi ilgokai fotografavau su d70, dabar taip pat su d700... neskaitant kai kuriu techniniu, ir D700 sencoriaus privalumu, nei as tapau geresnis fotografas, nei ka... fotografuojant gi, jokio stebuklo neivyko taip pat, paprasciausiai, kai kuriose ekstremalesnese situacijose, su d70 reikedavo dirbti siek tiek kitaip, kartais net labiau kurybiskai:), ar pavyzdziui uzsukti sviesesni objektyva:)... ar pan... Geresnis fotoaparatas nebutinai daro blogesni fotoaparata netinkamu darbui...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Heaton    2011 4 10 21:11      

imk d90,arba d5000 gal tada jei d90per brangus

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas K.K.    2011 4 11 13:55      

Shutter rašo:
abphoto rašo:
apetitas kyla bevalgant Smile aš irgi ilgai turėjau D70 ir buvau patenkintas, o dabar labai patenkintas D700 Smile bet šiaip tai tamsta teisus, vieną kelionę tikrai galima iškentėti, ypač, kol dar prie geresnio nepripratęs Smile


Ai zinai, as irgi ilgokai fotografavau su d70, dabar taip pat su d700... neskaitant kai kuriu techniniu, ir D700 sencoriaus privalumu, nei as tapau geresnis fotografas, nei ka... fotografuojant gi, jokio stebuklo neivyko taip pat, paprasciausiai, kai kuriose ekstremalesnese situacijose, su d70 reikedavo dirbti siek tiek kitaip, kartais net labiau kurybiskai:), ar pavyzdziui uzsukti sviesesni objektyva:)... ar pan... Geresnis fotoaparatas nebutinai daro blogesni fotoaparata netinkamu darbui...


Žinai, senais laikais, žmonės su mediniais laiveliais ir medžiaginėm burėm Ameriką atrado, ar todėl dabar tie, kas nori plaukiot naujais ir patogiais laivais jau ne keliautojai, nes galima ir su seniena daug mėnesių paplaukiojus "kūrybiškai" į Ameriką nuvykt ? Gal žmogui reikia ne "kūrybos", o normaliai be tech galvos sukimo kelionę įsiamžint be kokybės kompromisų ir "kūrybų".


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ed.B.    2011 4 11 21:09      

Shutter rašo:
Anekdotai kazkokie... veikiantis D70 netenkina, net kaip laikinas aparatas vienai kelionei:)))... pries koki penketa meteliu zmones fotografuodami su D70 i pasaulio fotografijos istorija pateko... kiek puikiu vestuvines fotografijos albumu padaryta naudojant si modeli... o cia mat kazkokiai vienai kelionei jau per prastas...

Kiekvienas gyvenime savus anekdotus kuria.
Savo laiku ir su Smena aparatais tikrą fotografiją kūrė, bet tai buvo savo laikais. Tikriem fotografam aparatas tikrai nėra labai svarbus. Bet genealių fotografų vienetai, dauguma tik vidutiniokai. O save aš priskiriu tik prie mėgėjų praleisti laiką su fotoaparatu. Todėl fotografijos patirties ir talento trūkumą bandau kompensuoti foto technikos privalumais. Ar tai taip jau blogai ?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2011 4 11 21:29      

Ed.B. rašo:
Shutter rašo:
Anekdotai kazkokie... veikiantis D70 netenkina, net kaip laikinas aparatas vienai kelionei:)))... pries koki penketa meteliu zmones fotografuodami su D70 i pasaulio fotografijos istorija pateko... kiek puikiu vestuvines fotografijos albumu padaryta naudojant si modeli... o cia mat kazkokiai vienai kelionei jau per prastas...

Kiekvienas gyvenime savus anekdotus kuria.
Savo laiku ir su Smena aparatais tikrą fotografiją kūrė, bet tai buvo savo laikais. Tikriem fotografam aparatas tikrai nėra labai svarbus. Bet genealių fotografų vienetai, dauguma tik vidutiniokai. O save aš priskiriu tik prie mėgėjų praleisti laiką su fotoaparatu. Todėl fotografijos patirties ir talento trūkumą bandau kompensuoti foto technikos privalumais. Ar tai taip jau blogai ?


Ne ne, tikrai cia nieko blogo:)... taciau, nors D70 aparata jau keite ne vienas naujas modelis, fotografavimui jis dar nera toks pasenes, kaip kad Jusu minima Smena... beje, Smena jau ir tais laikais nebuvo tinkamas fotikas:)... Megejiskiem kelioniu ispudziam fiksuoti, tai D70 yra net per geras - daugumoje atveju, zemesnes klases fotokas tam tikslui tiktu labiau. O D700 fotografo patirties ir talento tikrai nekompensuos, na nebent yra malonumas tampyti didoka ir sunkoka iranki. Beje, kelionese zmones i turista su dideliu fotiku reaguoja gan itariai ir ne visada nori buti fotografuojami, tuo tarpu mazesni aparatai jiems kazkodel ne tokie "baisus". Tik tiek ir norejau pasakyti... Man keistai atrodo toks poziuris kaip Jusu, bet kiekvienam savo... o ka zmogus galvoji tai juk nesunku parasyti:) Sekmes


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ed.B.    2011 4 11 22:30      

Shutter rašo:
. . . . . . . . . . . . . Man keistai atrodo toks poziuris kaip Jusu, bet kiekvienam savo . . . Sekmes
.
Na o kas čia tokio blogo jaigu noriu pasikeisti blogesnių techninių charakteristikų fotoaparatą į geresnių. Nuo to geresnis fotografas tikrai netapsiu, bet blogesnis turbūt taipogi.
Pažiurėjus i foto technikos skelbimų puslapius - ten pilna skelbimų su panašiais komentarais : 'parduodu nes noriu nusipirkti naujesnį/geresnį'.
Automobilius mes taipogi dažnaiausiai perkame ne dėl to kad turimas nebevažiuoja. Pasikeitę automobilį į naujesnį/geresnį mes taipat dėl to netampame geresniais vairuotojais.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2011 4 12 0:44      

Ed.B. rašo:
Shutter rašo:
. . . . . . . . . . . . . Man keistai atrodo toks poziuris kaip Jusu, bet kiekvienam savo . . . Sekmes
.
Na o kas čia tokio blogo jaigu noriu pasikeisti blogesnių techninių charakteristikų fotoaparatą į geresnių. Nuo to geresnis fotografas tikrai netapsiu, bet blogesnis turbūt taipogi.
Pažiurėjus i foto technikos skelbimų puslapius - ten pilna skelbimų su panašiais komentarais : 'parduodu nes noriu nusipirkti naujesnį/geresnį'.
Automobilius mes taipogi dažnaiausiai perkame ne dėl to kad turimas nebevažiuoja. Pasikeitę automobilį į naujesnį/geresnį mes taipat dėl to netampame geresniais vairuotojais.


Pasikeisti i naujasni, geresni - man visai neatrodo keistai. Taciau pirkti kita aparata vienai kelionei, kai yra veikiantis D70, ir kai tas kitas geresnis, naujasnis jau nupirktas, tik siek tiek uztruks kol bus atsiustas, man pasirode anekdotiskai:)...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mirazas    2011 4 13 11:45      

pas turtingus savi iprociai..Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2011 4 13 12:17      

o tai issinuomoti neimanoma (ar tiesiog pasiskolinti)?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Robertas Milaševičius    2011 4 14 21:48      

canon 5d mark II

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Craban    2011 4 15 1:54      

sony nex5 su 18-200mm
kelionei bus pats tas Smile
ziu gal ir uz d700 labiau patiks, nebenoresi parduot Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą