Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Blykstės Nikonui D40

     

Pranešimas Egis M.    2011 2 28 18:03      

Sveiki. galvoju nusipirkti blykstę D40 Nikonui. Nesu profas, todėl didelių reikalavimų nekeliu ir didesnės sumos nesiruošiu išleisti. Internete pilna įvairiausiaų pasiūlymų už įvairias kainas, tiek Nikono tiek kitų gamintojų. Darbo režimai irgi įvairūs: i-TTL, TTL, M. Na, ką reiškia M, tai suprantu, bet ką man duoda tie TTL? Kaip suprantu, tai čia jau automatinis blykstės darbas. Taigi, iškyla klausimas: ar senesnės Nikon blykstės ( pradedant SB-15 ir baigiat SB-80 ) dirbtų su mano aparatėliu automatiniu režimu, kad nieko nereiktų reguliuoti. Be to, ką manote apie šią blykstę http://cgi.ebay.com/YN465-Flash-Speedlight-Nikon-TTL-D90-D80-D70S-D60-/270618336059?pt=Digital_Camera_Flashes&hash=item3f021c1b3b ir šią http://cgi.ebay.com/YN-467-Flash-Speedlite-Nikon-D5000-D700-D300S-D300-D200-/160501254740?pt=Digital_Camera_Flashes&hash=item255e9eca54 Dėkoju už atsakymus.
P.S. Gal yra ir kitų blyksčių variantų, kurie atitiktų mano reikalavimus?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas amsterdamas    2011 3 03 16:27      

Cia galima sakyti pigiausias variantas pradedanciam. Bet savo darba si blykste atlieka pakankamai gerai. Plius sita kinietiska blykste turi "slave" funkcija, tai labai smagu pazaisti su dviem blykstemis Smile apie TTL funkcija internete pilna info. trumpai tariant ttl reiskia kad apsvietimas matuojamas pro objektyva foto aparato sensoriumi, o ne isoriniu blykstes. Rankiniu rezimu nelabai megstu naudotis, nes dazniausiai isdega nuotraukos Smile
Tu senesniu blyksciu ttl funkcija gal ir veiks, bet del veikimo greicio nesu tikras...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Eglė Trepeikytė    2011 3 04 13:55      

Čia aš prie to pačio paklausiu,gal kas Panevėžyje tokią parduoda?

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą