Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Nikon d90 + kortele 32gb

     

Pranešimas Neli    2010 6 15 17:05      

Labas visiems! Siandien gavau atminties kortele 32 gb. Uzsakiau ja fotoaparatuj, bet kazkodel tai jos neskaito. Ar gali nikon d90 priimt 32 gb kortele? Ieskodama informacijos radau kad maximum 16....butu labai gaila.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aloyzas Stakelė    2010 6 15 18:53      

Ar skaito 32 Gb kortelę tai nežinau, bet mano patarimas tai naudoti daugiausia 4 Gb korteles , nes jeigu užluš tai vis ne visos foto, pavyzdžiui jei fotografuoji kokias vestuves. Pavyzdys: žmogelis mėgėjas fotografavo vestuves (profo nebuvo) į 32Gb kortelę, visos vestuvės užlūžo ir ką foto nebėra, atėjo pas mane maldavo kad atgaivinčiau jo tą kortelę, nu ir ką sumokėjo bapkes ir atkuriau, bet tai papildomos išlaidos. Aišku visu pirma reikia korteles normaliai naudoti ( formatuoti) , kur daugelis nežino kaip tai daryti. Gal kas ir nesutiks su mano nuomone , bet mano ji tokia. Juk negi sunku pakeisti kortelę apytiksliai po kokių 150-200 kadrų, su juostelėmis kai fotkinom juk keisdavome po 36 kadrų.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 6 15 20:33      

Man tai optimaliausios po 8gb. o jei užluš- tai pilna softo kad atstatyti duomenys.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Fabijonas    2010 6 15 21:16      

Nereikia turėti didelių iliuzijų kad softo pilna ir viską atstatys nes gali tekti ir nagus nusugriaužti. Išmečiau Lexar Premium, joks softas nepadėjo.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2010 6 15 21:51      

arkanoidas rašo:
Man tai optimaliausios po 8gb. o jei užluš- tai pilna softo kad atstatyti duomenys.


nejaugi? jei atminties kontroleris pareis, is sd duomenu nebeiskrapstysi niekaip


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 6 16 1:43      

Jo. Arkadijau. Buna ir taip. Kolega ismete visa geju parada. Uzlinko korta. Joks softas nebepadejo.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Fabijonas    2010 6 16 9:09      

Diskriminacija.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 6 16 12:11      

Yra ir softas atstatymui, o jei pareina čipas - tai tada yra tam tikra elektronika- bet ta paslauga jau daug brangesnė.
Tei tei -gaila kad užlinko kadrai tavo draugui, kvailiai buvo lietuviai kad priešinosi tai eisenai - netgi pats Lukašenka leido vykti gėjų paradui Minske - daug demokratiškesnis žmogus, pasirodo, jis yra, bet tik vieną datą leido pasirinkti - per Desantininkų dieną leido jiems praeiti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 6 16 14:15      

arkanoidas rašo:
Yra ir softas atstatymui, o jei pareina čipas - tai tada yra tam tikra elektronika- bet ta paslauga jau daug brangesnė.
Tei tei -gaila kad užlinko kadrai tavo draugui, kvailiai buvo lietuviai kad priešinosi tai eisenai - netgi pats Lukašenka leido vykti gėjų paradui Minske - daug demokratiškesnis žmogus, pasirodo, jis yra, bet tik vieną datą leido pasirinkti - per Desantininkų dieną leido jiems praeiti.


;D Kokie desantininkai yra blogi desantininkai - girti desantininkai per desantininku diena. Jo. Pas Lukasenka nepafotkintum siaip sau Smile

autoriui liudnos zinios. 32 GB koretele neveiks ant D90-to. Kzk teko skaityti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2010 6 16 16:08      

Neli Šimelevič rašo:
Labas visiems! Siandien gavau atminties kortele 32 gb. Uzsakiau ja fotoaparatuj, bet kazkodel tai jos neskaito. Ar gali nikon d90 priimt 32 gb kortele? Ieskodama informacijos radau kad maximum 16....butu labai gaila.


http://support.nikontech.com/app/answers/detail/a_id/16104/~/approved-sd-cards-for-d90


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Fabijonas    2010 6 16 17:32      

D80 rašo, kad iki 4Gb, 8 tinka puikiausiai. Didesnių nebandžiau. Taip, kad reikia bandyti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skirmish    2010 6 16 19:30      

Pažįstu kas naudoja 16Gb ir veikia D90. Teoriškai 16GB yra SDHC formato, 32GB tai pat, kas eina toliau jau yra SDXC. Gali būti, kad ateityje bus software update D90 ir pradės skaityti, bet laukti tikrai manau neverta. Geriau nusipirkčiau kelias ir mažesnes. Kaip pataria kolegos.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 6 16 20:20      

D90 puikiai veikia su 8GB - ir optimaliausias variantas - skaitmeninio ar techninio pažeidimo metu - patarčiau Lexar professional.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą