Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Jūsų fotoaparatas. ;]]

     

Pranešimas Neringa    2010 6 15 22:29      

Mano- Samsung vp-d361. O jūsų? Pasidalinkime mintimis apie fotoaparatus, įrangą, kurios reikia fotografavimui. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2010 6 15 22:52      

mano fotoaparatas

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Флагвамвчaйку    2010 6 16 9:12      

mano taip pat fotoaparatas

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 6 16 12:03      

Ir pas mane fotoaparatas - o nuo kada samsung gamina fotoaparatus:? tai aišku juokais- bet svarbiausia ne tai, kažką daugiau pradėsi suprasti kai iš pradžių paskaitysi forumą - tokia tema jau seniai egzistuoja.
Iš vis panašu kad durninti daugumą bandai -- kadagi su vp raidėmis samsungas leido primityvias mini dv vaizdo kameras.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas RS    2010 6 16 14:31      

http://www.eisa.eu/awards/photo

European Advanced Compact Camera 2009-2010 -> Samsung WB1000

The Samsung WB 1000 is an advanced compact camera that features an elegant titanium body and a pair of analogue dials on the top plate that display battery-life and memory capacity information. The Schneider-Kreuznach 5x optical zoom, that has a 24mm widest focal length, has very well controlled distortion, while the 12.2-million-pixel CCD and SLR-like exposure modes help users to shoot creative pictures. Still and MPEG4 HD moving images can be reviewed on the camera’s 3in high-quality AMOLED 460,000-dot screen. These features, together with the built-in optical and software-based stabilisation, ensure that high quality images are easy to achieve.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rokas Baltušnikas    2010 6 17 11:30      

http://geavity.com Čia va galima savo fotoaparatus demonstruot, apie juos diskutuot, komentuot.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas d.chmieliauskas    2010 6 22 13:41      

maniskis juodas, su objektyvu Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą