Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Canon 1000D ar Nikon D3000?

     

Pranešimas nif naf    2010 4 01 19:04      

Sveiki. Pagal savo poreikius ir galimybes numačiau du variantus. Patarkite ka rinktis- Canon 1000D ar Nikon D3000? Ačiū.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2010 4 01 19:35      

šitoj kainos kategorijoj mano durna galva tik pentax Kx, tavo abu paminėti vienareikšmiškai rūko prieš pentaksių (-;

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas andrius    2010 4 03 8:18      

na žiūrint pirksi naują ar naudotą, nes pvz canoną naudotą galima rasti iki 1000lt (body) o nikoną mačiau naują už 1200(su kitiniu) pardavinėjo o va su pentax... pats ieškausi bet nerandu už norimą kainą (na nevisai tiesa buvau radęs už 1200 bet klaipėdoj ir pardavėjas nesutiko atsiūsti ir nenorėjo laukti).

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Evaldas Cicėnas    2010 4 03 13:08      

Siaip esu nikono salininkas, pats naudoju ir naudosiu manau ateity si branda. Bet va ka radau kitam forume apie tavo 3000'taji. "The D3000 is the worst DSLR ever made by Nikon, which says a lot since Nikon's been making them for over ten years. (ken rockwell, jis labiausiai garbina nikona jeigu ka) prasciausias pasirinkimas mėgėjui iš dabartinių fotoaparatų, o gal net ir visų per paskutinius 3 metus. prasčiausias iš vių nuo nikų nuo d40 laikų (lyginant iso kokybę) plastikinis, nepatogus, varikliuko nėra negali naudot 50 1.8f (kur visa esmė nebrangios technikos mėgėjui)" nuomones autorius Julius Šeškauskas jei ka. Manau neverta pirkti pigiausio daikto, o ypac fototechnikoj - pigiausia ir bus pigiausia.. Jei lb reik aparato, apsvarstyk pentaxo kaip pakazkas minejo arba canon kandidatura. Esme tame, kad gali rinktis is keliu brandu, tu kokioj pardej pamaigyk ir nikona ir canona ir pentaxa, paziurek kuris lips prie ranku.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramune M.S.    2010 4 03 21:27      

as tai siulau naudota Nikon D80 pirkti Smile))

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą