Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

PIRKČIAU veidrodinį skaitmeninį fotoaparatą

      Puslapiai:   1   2   3

Pranešimas MP12    2010 1 26 15:00      

rašo:
MP12 rašo:
Marijus * rašo:
MP12m, kur tokios parodos vyksta?
eksponavau savo darbus darytus degtuku dezhute Klaipėdos kultūrų komunikacijų centre. taipogi ten buvo galima ishvysti kitu autoriu darbus darytus per batu dezhes ar dar kitokias dezhutes.
po tokiu tavo komentaru, norisi patarti pagalvoti ar ishvis tau reikia fotoaparato, su tokiu pozhiuriu i fotografija.


Sėkmes tau parodose, o va dėl patarimų tai juos pasilaikyk sau. Gal aš kaip nors pats nuspręsiu ko man reikia.


galva i siena padauzyt tau reikia.


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Manai pajėgtum Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Aš tai tokių kaip tu žmonių nesuprantu. Tu gal bedarbis, neturi ką veikti, ar čia tavo hobis skelbimus skaityti ir po to dėtis labai protingu juos komentuojant. Tu gal taip pat žmonėms patarinėji kokie vaistai geriau nuo himarojaus ar pan. Kas tokių kaip tu prašo lysti į skelbimą ir pezėti. Eik į DELFI ir komentuok straipsnius. O dėl padaužymo manau, kad man nebūtų problemų taviškę galvą sudaužyti, bet vat viena bėda, kad tokie kaip tu stiprūs būna tik prie kompo.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2010 1 26 15:16      

sau paciam savo galva pasidauzyt siuliau Smile nes nesupranti, ka tau zmones sako Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2010 1 26 15:20      

MP12 rašo:
Marijus * rašo:
MP12m, kur tokios parodos vyksta?
eksponavau savo darbus darytus degtuku dezhute Klaipėdos kultūrų komunikacijų centre. taipogi ten buvo galima ishvysti kitu autoriu darbus darytus per batu dezhes ar dar kitokias dezhutes.
po tokiu tavo komentaru, norisi patarti pagalvoti ar ishvis tau reikia fotoaparato, su tokiu pozhiuriu i fotografija.


Sėkmes tau parodose, o va dėl patarimų tai juos pasilaikyk sau. Gal aš kaip nors pats nuspręsiu ko man reikia.

Achiu uzh palinkejimus. zhinoma, kad tau spresti ko tau reikia, bet kai tu paklausei ir pats atsakei kur tokios parodos gali vykti, tai zhinok gali ir izheisti zhmogu fotografuojanti shitokia technika.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nerijus M    2010 1 27 9:27      

MP12 rašo:
Nerijus M rašo:
Prasom puikiai veikiantis Nikon D40, bet be garantijos.
Atitarnavo ~1.5metu be jokiu problemu:

http://fotokudra.lt/forumas/viewtopic.php?t=5213

Koks miestas (bo aš Kaune randuosi)?


Miestas: Kėdainiai-Kaunas-Vilnius.
Jei domina pasuk galesiu privažiuot kažkuriuo metu

Nerijus


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP12    2010 1 27 11:54      

Nerijus M rašo:
MP12 rašo:
Nerijus M rašo:
Prasom puikiai veikiantis Nikon D40, bet be garantijos.
Atitarnavo ~1.5metu be jokiu problemu:

http://fotokudra.lt/forumas/viewtopic.php?t=5213

Koks miestas (bo aš Kaune randuosi)?


Miestas: Kėdainiai-Kaunas-Vilnius.
Jei domina pasuk galesiu privažiuot kažkuriuo metu

Nerijus


Domina. Kita savaite pasuksiu. Šia savaite reanimuosiu savo mašina kuria palaužė -26C Very Happy . Dėkui už pasiūlymą.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius    2010 2 05 11:43      

Ar domintu Nikon D40 su kit objaktyvu ir Nikkor AF-S DX 55-200mm f/4-5.6G ED. Naudotas apie metus, dar metu garantija (LT). Padaryta apie 1500 kadru. Stovis kaip naujo.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP12    2010 2 05 14:05      

Darius rašo:
Ar domintu Nikon D40 su kit objaktyvu ir Nikkor AF-S DX 55-200mm f/4-5.6G ED. Naudotas apie metus, dar metu garantija (LT). Padaryta apie 1500 kadru. Stovis kaip naujo.


Kaina kokia??


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius    2010 2 05 18:09      

Kiek siulai?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina'inn    2010 2 10 15:50      

as uz 900lt paimciau

Paskutinį kartą redagavo Kristina'inn, 2010 2 10 19:15 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius    2010 2 10 18:44      

Dabar D40 jau tik su kitiniu objaktyvu, kiek duotai uz ji? Stovis l.geras.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina'inn    2010 2 10 19:11      

o kiek nori? o dokumentai yra?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina'inn    2010 2 10 20:10      

jei jis su dokumentais visais, pirkciau tik pasakyk savo kaina. mano nr. +37062806123

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gintautas G    2010 2 10 21:08      

Jei veiksmas Kaune galiu uz 700 Lt paimti.

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą