Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Klausimas dėl vidutinio formato fotoaparato

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Marius Axas    2010 1 11 9:35      

Šiaip martynai ne vien nuotraukos dydyje yra puikus vidutinis formatas...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas martynas a.    2010 1 11 9:43      

Zinau Mariau. nezinau ar ta zino abrakadabra, del to ir pasiteiravau. Gal jis visa vaikyste nakvojo sandeliuke prie didintuvo su 35mm, tada zinoma, mano svarstymai beverciai:) bet jei kalba tik apie juosta vs. skaitmena, tai...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abrakadabra    2010 1 11 10:27      

martynas a. rašo:
Zinau Mariau. nezinau ar ta zino abrakadabra, del to ir pasiteiravau. Gal jis visa vaikyste nakvojo sandeliuke prie didintuvo su 35mm, tada zinoma, mano svarstymai beverciai:) bet jei kalba tik apie juosta vs. skaitmena, tai...

Man patinka pats nuotraukų formatas. Taip ruošiuosi spausdinti gan dideles nuotraukas. Daugiau detalių, daugiau tonų, didesne detalizacija. Minusų irgi turi, bet jie nėra tokie, kad apsigalvočiau:-)

Ačiū Petruška. Apie muitus žinau, todėl renkuosi .de arba .co.uk:-)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2010 1 11 10:36      

abrakadabra rašo:
martynas a. rašo:
Zinau Mariau. nezinau ar ta zino abrakadabra, del to ir pasiteiravau. Gal jis visa vaikyste nakvojo sandeliuke prie didintuvo su 35mm, tada zinoma, mano svarstymai beverciai:) bet jei kalba tik apie juosta vs. skaitmena, tai...

Man patinka pats nuotraukų formatas. Taip ruošiuosi spausdinti gan dideles nuotraukas. Daugiau detalių, daugiau tonų, didesne detalizacija. Minusų irgi turi, bet jie nėra tokie, kad apsigalvočiau:-)

Ačiū Petruška. Apie muitus žinau, todėl renkuosi .de arba .co.uk:-)


tikiuosi, kad rasi Europoje, nes man nepavyko Very Happy Europoje mamiya tik body pardavinėja kur ne kur, o objektyvus tektų atskirai pirktis iš tų pačių JAV, komplekto kaina smarkiai padidėja.


Paskutinį kartą redagavo Kristina Petrošių, 2010 1 11 11:09 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas martynas a.    2010 1 11 11:03      

jei ka rasi imesk cia, pakomentuosim. jei domiesi c330 - esu jau tris nupirkes ebay, viena is ju... nauja 330s:) pastarasis buvo is Vokietijos, kiti du is JAV. ir siaip, jei nuotraukos ebay listinge kokybiskos - galima gan nemazai pasakyt apie kameros istorija. plius objektyvu kartos skiriasi, optiskai senieji nedaug tenusileidzia naujiem, bet ju shutteriai neretai buna pavarge

cia truputi istorijos ir tech.informacijos, jei idomu.
http://www.btinternet.com/~G.A.Patterson/mfaq/m_faq-contents.html


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ArtūrasB.    2010 1 18 13:10      

Siūlyčiau apie Rolleicord V pagalvoti. Pats už ~250USD eBay'uje pirkau, plius parsiuntimas, muitas, PVM ir , žinoma, CLA (Clean Lubricate Adjust) pas Mečkauską (www.fototaisykla.lt). Aparatas tikrai vokiškos kokybės, viskas apgalvota, patikima. Nesigailiu įsigijęs.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abrakadabra    2010 1 19 12:47      

Apsistojau ties Mamiya C330's. Ačiū visiems už patarimus.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2010 1 19 13:03      

radai pilną komplektą Europoje? Jei taip, tai man pavydas bambą griaužia Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2010 1 19 15:20      

geras pasirinkimas, turiu ta daikta ir kelis objektyvus prie jo. labai mielas, optika tikrai gera.

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą