Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Kiev

     

Pranešimas rhcp    2007 11 17 12:16      

Sveiki,
Gal kas galėtumėt suteikt man informacijos apie kiev fotoaparatus? Tiktų bet koks išsamus angliškas(ne ru) aprašymas internete o jei tokių nėra, tai gal galėtumėt atsakyt į pora klausimų:
kokią juostą man reikia nusipirkt jei noriu su juo fotografuot? Smile (ar dar priklauso nuo kiev modelio?)
ką turėčiau žinot fotografuodamas?
ir panašiai.. Very Happy bėda ta, kad dar jo rankoj neturėjau ir dar nzn kokį tiksliai gausiu Smile bet norėčiau ką nors sužinot.. Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2007 11 17 13:27      

dažniausiai žmonės šnekėdami apie kiev turi omeny vidutinio formato fotikus, tad jiems reikalinga 120 formato juosta.

bet būta ir siaurajuosčių kievų, berods tolimačių... jiems tradiciškai 135 formato juosta.

RHCP rašo:
Sveiki,
Gal kas galėtumėt suteikt man informacijos apie kiev fotoaparatus? Tiktų bet koks išsamus angliškas(ne ru) aprašymas internete o jei tokių nėra, tai gal galėtumėt atsakyt į pora klausimų:
kokią juostą man reikia nusipirkt jei noriu su juo fotografuot? Smile (ar dar priklauso nuo kiev modelio?)
ką turėčiau žinot fotografuodamas?
ir panašiai.. Very Happy bėda ta, kad dar jo rankoj neturėjau ir dar nzn kokį tiksliai gausiu Smile bet norėčiau ką nors sužinot.. Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas rhcp    2007 11 17 13:45      

Na as manau gausiu lyg kiev 66 (tik pafotkint gaila :S ) noriu isbandyt juosta Smile tik va patirties nulis.. na kai gausiu manau klausimu konkretesniu paklausiu .. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas geriuArbata    2007 11 17 14:21      

RHCP rašo:
Na as manau gausiu lyg kiev 66 (tik pafotkint gaila :S ) noriu isbandyt juosta Smile tik va patirties nulis.. na kai gausiu manau klausimu konkretesniu paklausiu .. Smile


idedannt juosta riekia ja vinioti tol kol uzrasas "start" nebus ties raudono taskelio. tada fotikas uzdaromas ir padaromi 3 kadrai tusciai, nuo ketvirto jau gali fotkinti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2007 11 17 17:14      

RHCP rašo:
Sveiki,
Gal kas galėtumėt suteikt man informacijos apie kiev fotoaparatus? Tiktų bet koks išsamus angliškas(ne ru) aprašymas internete o jei tokių nėra, tai gal galėtumėt atsakyt į pora klausimų:
kokią juostą man reikia nusipirkt jei noriu su juo fotografuot? Smile (ar dar priklauso nuo kiev modelio?)
ką turėčiau žinot fotografuodamas?
ir panašiai.. Very Happy bėda ta, kad dar jo rankoj neturėjau ir dar nzn kokį tiksliai gausiu Smile bet norėčiau ką nors sužinot.. Smile


http://www.geocities.com/kiev60slr/manuals.html

gal kiek padės... Smile
...turiu ir kiev 6C manual'ą...jei bus toks...nes yr 6C ir 60...arba 88...bet tai jau kitoks modelis...(turiu ir tokiam)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas rhcp    2007 11 27 15:20      

lūkesčiai dėl modelio visiškai nepasiteisino.. Very Happy Sad kiev 3C na ne esmė.. esmė ta kad aš noriu pafotkint į juostą.. o jis tam turbut tinkamas visgi. taigi kokia juosta butu man geriausia pirkt tokiam daikčiukui ir ką reiktų galbūt iš anksto žinot, kad nepripilt į juosta tuščių ar sugadintų foto Smile
beje kas ten per objektyvas jupiter? Smile spėju portretui jis netinkamas visai.. ? Smile ir iš vis vertas ko nors tas fotoaparatas, na ta prasme ar fotografuoja jis graziai? Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimantas Steponavičius    2007 11 27 16:25      

Man atrodo tau dar ryškiai per anksti su juosta prasidėt, jei tokie klausimai iškyla... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 11 27 17:23      

gal mano zinute nuskambes kiek per daug ironizuojanciai (is anksto atsiprasau), taciau uzdavineti tokius klausimus... na, niekas neuzdraus, aisku, bet skamba panasiai kaip:

"zinote, niekada nevairavau automobilio, bet man si savaitgali paskolins. tai va - gal galetumete patarti kaip man vairuoti, kad nepadaryti avarijos, ka svarbiausia zinoti..." Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas rhcp    2007 11 27 17:32      

deja, nuskambejo per daug ironiskai.. Wink
ka spaust ir pats issiaiskinsiu bet siaip patarimų klausiu, kad ir kaip kvailai skambetu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 11 27 18:16      

na nezinau, reiketu pradziai bent kazka elementaraus pasiskaitineti internete ar kur nors. nemokamos medziagos pilna. o siaip - isimesk bet kokia juostele, kuria minilabe isryskintu ir - pirmyn. gadinimui tiks bet kas, kas nebrangu. galbut iso 400 patarciau. pradesi fotografuoti, iskils daug klausimu, tada ir pradek ieskoti atsakymu i konkrecius dalykus. o apie kokybe veliau reikes kalbeti- vairavimo mokyklose gi nauju BMW irgi neduoda, ne Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas rhcp    2007 11 27 18:19      

na bandysiu ka nors sukurpt.. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimantas Steponavičius    2007 11 27 18:20      

nu žinok jau ir su 5 golfais važinėja mačiau... Smile Gyvenimas gerėja... Ir ant juostinės fotografijos lišnų pinigų žmonėms lieka... Gal ir gerai...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 11 27 19:19      

atbuko liaudis nuo superdidžital technologijų....

P.S. tik nereikia priimti tai asmeniškai, teisiog garsiai pagalvojau ir tiek.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas moodswing    2008 4 24 20:54      

o gal kas naudojat/esat naudoję Kiev 15 TTL ir ką nors gero blogo galit apie jį pasakyt? Smile
http://www.rus-camera.com/camera.php?page=kiev&camera=kiev15ttl


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2008 4 25 13:37      

...turiu kolekcijoj...nenaudoju...sugedęs parazitas...
...indomus aparatas...gryn rusiška konstrukcija...sudėtingas...kaprizingas...bet indomus...savotiško dizaino,inspūdingų matmenų,o ir svoris solidus... Smile automatas...TTL...vėduoklinis metalinis užraktas...


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą