Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

perku Nikon D40

     

Pranešimas Arvydas Z.    2009 6 11 9:47      

Sveiki,

apsisprendžiau įstoti į DSLR kluba su D40, tad jeigu turit ar žinot, kas turi - siūlykit. Gerą fotiką jemu iš karto:)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas andrius    2009 6 11 13:14      

na jei ketini tenkintis tik kitiniu vairantu tai 40tikrai neprastas, ir kaina gera (galima nauja už 800 rasti). bet jei ketini ateitį tobulėti tai nelabai jis tiks, nes ir objektyvai brangūs ir pats fotoaparatas labai jau mėgėjiškas. ( pats esu turėjas tai visgi labai patiko tik dabar jau kita isigijau)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas nortiu    2009 6 11 20:35      

nu tik nereikia, jei uzsiimi menine fotografija ir tobuleji sis variantas yra labai pagirtinas. Zinoma sportui ir renginiu fotografavimui jis nelabai tinka, taciau jis yra kur kas geriau nei canon 400d ar tas visu labai pamegtas 1000d, pastarasis is vis vaikisku fotoaparatu lygio. Tad jei zinai jo galimybes ir manai kad tau jo uzteks - pirk;). Pats turiu d40x zinojau ka perku, kiek sumokesiu ir ka gausiu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas B.B    2009 6 12 20:16      

Andrius_Burokas rašo:
na jei ketini tenkintis tik kitiniu vairantu tai 40tikrai neprastas, ir kaina gera (galima nauja už 800 rasti). bet jei ketini ateitį tobulėti tai nelabai jis tiks, nes ir objektyvai brangūs ir pats fotoaparatas labai jau mėgėjiškas. ( pats esu turėjas tai visgi labai patiko tik dabar jau kita isigijau)

labai noreciau suzinoti kur jieskoti naujo D40 uz 800?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas andrius    2009 6 12 23:38      

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/parduodu-olympus-e-420-e-520-su-14-42mm-1-3-5-5-6-6219106.html
pabandyk pas šita veikėja mačiau turėjo anksčiau dabar tai než reikėtu pasiskambinti(ir ko jis ten neturi Smile. aš kai savo pardavinėjau tai ir jau buvau kaip ir suderines bet rado žmogus nauja už 750.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2009 6 22 14:54      

parduodu d40'uką jei domina. 2metai šaunuoliui, bet išlaikytas kaip naujas (nu juk logiška - ne kamuolys ar dviratis). dėl kainos manau tikrai susitartume. parašyk į kestaskolevicius@inbox.lt

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą