Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Į KOVĄ UŽ KŪDROS MENTALĄ!!!

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 9   10   11 ... 17   18   19  

Pranešimas incognito forces    2009 3 23 0:42      

어디서 오셨습니까 ? šitie tai reiškia "Iš kur tu, Žalias?" Smile
그것은 아래에 있다 ! o šituos suprasiu kaip palinkėjimą iš kažkur toli toli Wink sugrįžti Smile


Paskutinį kartą redagavo incognito forces, 2009 3 23 1:08 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 3 23 1:07      

Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 3 23 8:18      

nuklydot matau į lankas Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 3 23 10:03      

Todėl ir kalbama apie sugrįžimą...nu Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas incognito forces    2009 3 23 12:25      

anuka rašo:
nuklydot matau į lankas Smile

Buvusios iki tol pašaipios užuominos ir buvo skirtos atkreipt dėmesį, kad nenuklystume į n e u t r a l i u s vandenis.
Kai čia yra imamos paisyti s i e n o s, kurias į s i v a i z d u o j a m a i peržengt nevalia, tuomet ir p l a u k i o j a m a neutraliuose vandenyse. Tokiu metu veikia tik ž v a l g y b a, tiesiog iš abiejų pusių stebimi vienas kito judesių poslinkiai iki mažiausio sukrutėjimo.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas knyvfc    2009 3 23 13:00      

Paulius rašo:
uoj, as cia su kudra turiu idomia pykimosi istorija Very Happy seniai cia esu ganetinai- bet buvo jau taip viskas uzknise, kad buvau istrynes visus savo darbus ir liga laika nesirodes...bet daba pagalvojau, kad whatever! koks skirtumas, kad kiti balsuoja nieko nesakydami, sudeda sudinus vertinimus ir sedi laimingi tave i minusa nusodine? gaila tokiu zmoniu man, kad savo nuomones isaskyt nemoka- pagailejo gyvenimas jiems proto ir kitu graziu geru budo savybiu. Jei kritika yra pagrista, logiska- priimu ja ir pripazistu, kad ten ar ten yra klaidu ir tai galetu but geriau, bet jei ne, tai kam isvis i tai kreipt demesi?


Sutinku ir šiaip labai pažįstamos mintys Smile O visi epitetai tiems, kurie išsakyti nuomonės nemoka, - tai tiesiog ir yra p. Pauliaus pykčio ant jų išraiška, mano nuomone. Man taip pat kartais sunku suprasti, kodėl ne visi yra tokie sąžiningi, atviri ar kt. kaip aš. Tada supykstu tiesiog Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 3 23 14:53      

incognito forces rašo:

Buvusios iki tol pašaipios užuominos ir buvo skirtos atkreipt dėmesį, kad nenuklystume į n e u t r a l i u s vandenis.
Kai čia yra imamos paisyti s i e n o s, kurias į s i v a i z d u o j a m a i peržengt nevalia, tuomet ir p l a u k i o j a m a neutraliuose vandenyse. Tokiu metu veikia tik ž v a l g y b a, tiesiog iš abiejų pusių stebimi vienas kito judesių poslinkiai iki mažiausio sukrutėjimo.

Jūs poetas Smile Prasminga poezija, nors šiaip...koks kieno poreikis. Vienas škias ryklys, kitas krevetė, o trečiam gal pūkeliu virš tų vandenų skraidyt visai faina. Na ir kas Smile
Gamtos Vaikis rašo:

Man taip pat kartais sunku suprasti, kodėl ne visi yra tokie sąžiningi, atviri ar kt. kaip aš. Tada supykstu tiesiog Smile

Aš su jum draugausiu. Aš irgi labai geras žmogus Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vamzdynas    2009 3 23 16:23      

panasu, kad situacija pagerejo.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mūza    2009 3 23 18:26      

vamzdynas rašo:
panasu, kad situacija pagerejo.


pvz, kame pagerėjo..? Rolling Eyes


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vamzdynas    2009 3 23 19:13      

mūza rašo:
vamzdynas rašo:
panasu, kad situacija pagerejo.


pvz, kame pagerėjo..? Rolling Eyes

gal maziau blogu darbu ant kudros pasirodo/islieka?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 3 23 19:23      

vamzdynas rašo:
panasu, kad situacija pagerejo.
gal maziau blogu darbu ant kudros pasirodo/islieka?


ar šventai įsitikinęs , kad kas tau blogai tai blogai ir visam likusiam svietui ? bais įdomu kokia čia liniuote tėp išmatavai Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 3 23 19:57      

skarbonke ♂ rašo:
ar šventai įsitikinęs , kad kas tau blogai tai blogai ir visam likusiam svietui ? bais įdomu kokia čia liniuote tėp išmatavai Very Happy


Manau kalbama apie tikrai figovas foto, kurios nelabai ir abejoniu kelia... Pvz tokiu http://fotokudra.lt/img.php?img=200996&nav=aut&page= arba tokiu http://fotokudra.lt/img.php?img=205651&nav=newk&page=1

Cia mano asmenine nuomone, nemazai mano darytu foto taip pat "ikrenta" i si segmenta. Deja Very Happy


Paskutinį kartą redagavo Adomas Svirskas, 2009 3 23 20:12 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mūza    2009 3 23 20:00      

skarbonke ♂ rašo:
vamzdynas rašo:
panasu, kad situacija pagerejo.
gal maziau blogu darbu ant kudros pasirodo/islieka?


ar šventai įsitikinęs , kad kas tau blogai tai blogai ir visam likusiam svietui ? bais įdomu kokia čia liniuote tėp išmatavai Very Happy


va labai teisingai pasakei Cool

tai apskritai, ar nevertėtų, prieš teigiant, kad kūdroj daug blogų darbų (o pelkėj, pgl nutylėjimą, tai išvis pravalas), tiem, kas fotografijoj pažengę (tiek praktikos, tiek technine prasme), nors keletu žodžių vis gi nurodyt trūkumus, jei jau koks nors darbas atkreipia dėmesį...

P.S.
ir, su visa pagarba, Adomai Svirskai, tamsta mane subiesinot su tokiu arogantišku "į kūdrą, nevertinu"...

atsiprašant, tokis komentaras didelio š..o vertas tebuvo, nes, kur kas vertingesnis būtų "kadruotė negera, ryškumo nėr ar pan."... tokia kritika bent parodo klaidas ir verčia labiau stengtis...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2009 3 23 20:11      

mūza rašo:


atsiprašant, tokis komentaras didelio š..o vertas tebuvo, nes, kur kas vertingesnis būtų "kadruotė negera, ryškumo nėr ar pan."... tokia kritika bent parodo klaidas ir verčia labiau stengtis...


ko bijot tu grybu ar trajaku, jie geriau nei but isvis nepastebetam o taip bent aisku kad kazkas blogai Wink del komentaru ryskumo truksta ar panasiai .... negi patys nematot elementariu klaidu ?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2009 3 23 20:20      

siaip ne visada elementarios klaidos matosi, ypac- pacioj pradzioj. Kiek teko vartyti visokias vikipedijas pradzioj, kad suzinot kas tas boketh ir kas tas overexpose... Rolling Eyes as nesuprasdavau kuo blogai tas "isdeges dangus" ir "nukirpti pirstai". Visko su laiku mokomasi ir gerai, kai yra kas tiesiai sviesiai pirstu pabaksnoja ir pasako, ko kita syki nedaryt, o ne tyliai trajaka numeta.. Pirma budavo pikta tokiu komentaru isgirdus, galvojau, kad "iesko si..oj kirmeliuku" ir pan. bet va su laiku persilauziau Laughing
_________________
JIEMS REIKIA TAVO PAGALBOS


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 9   10   11 ... 17   18   19  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą