Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

naktiniai klubai

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Žilvinas V.    2008 5 21 20:30      

Sveiki reikia patarimo kaip isgauti kokybiskas foto naktiniame klube ? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gid    2008 5 21 23:10      

blico"D

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2008 5 21 23:31      

arba labai sviesaus objektyvo Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arnis    2008 5 22 0:12      

arba labai sviesaus objektyvo(f1.4 ar panasiai) ir didelio iso Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Žilvinas V.    2008 5 22 9:30      

blica turiu objektyvo ne Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Žilvinas V.    2008 5 22 10:50      

turiu omeny sviesaus objektyvo Smile pas mane tas standartas Canon 17-85 f4.5-5.6 berods toks

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nendre    2008 5 22 10:56      

man labai idomu, ka jus su 1,4 objektyvu klube darysit, kur visiskai nera sviesos, kur visi juda, kur ryskumo zona nusimus per akimirka ir nei vienos nuotraukos su normalia ryskumo zona nebus. Jokio patarimo tau kitokio nebus kaip blykste uzsideti. Ziureti kokios lubos, baltos liuks, nuo jos sviesa atmusk, bus grazesnis apsvietimas, sienos baltos irgi gali nuo ju atmusineti, gausis grazus soninis apsvietimas. na o jeigu spalvos mirga marga, teks susitaikyti su i veidu kalta blykste (Aarba Raw fotografuojant galesi islyginti spalvas). Cia tik is mano patirties, jos pas mane nera daug klubuose, tai gal ir negerai patariau, bet man kitaip nieko neiseina Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 5 22 12:49      

Kokiam klube nori fotkint? Jei vilniui galeciau konkreciau patart. O siaip bandyk blica i sona 90/ 70 laipsniu kampu nuo objektyvo nusukes- nuo sienu ar kolonu atsimusa gan idomi sviesa. Pabandyk ir "Pyrom" i veida+ ilgas islaikymas - blykste sustabdys judesi, o fonas bus paplaukes, bet spalvotas. Dar gali paziuret kaip skaneriai zaidzia- ju sviesa pakankamai stipri, bet tada gaudyk ne idomu momenta o kada sviesa uzlieja reikiama personaza...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Žilvinas V.    2008 5 22 13:29      

aciu siaip cia veiksmas kaune Smile o lubus bus tamsiai pilkos sienos kai kur raudonos o gal ant blykstes deti sklaidytuva ?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 5 22 14:49      

Bent jau aš kai fotografuoju klube, tai blykstę nukreipiu į lubas su ištrauktu lapeliu, nukreipiančiu dalį šviesos į subjektą, ręžimų ratukas ant M, skylė f/11, išlaikymas- 1/60s, ISO400. Toliau bandau su blykstės ekspokorekcija žaisti: EV nuo -1 iki +2 kaitalioti. Jei reikia ryškesnio fono, pailginu išlaikymą iki kelių sekundžių. Jei blykste kalu tiesiai į veidus, tada ISO nuo 100 iki 200 pasidarau priklausomai nuo atstumo. Eksperimentuok ir pavyks. O plačiai atverta objektyvo skylė čia - menkas pagalbininkas - judesio vistiek nefiksuos. Išbandyta.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nendre    2008 5 22 17:35      

TUriu patirties fotografuojant klube kur lubos buvo juodos. Blykste nuo ju praktiskai neatsimuse, sugere viska, nors jos ir buvo zemos pakankamai. Tada jau i veida kalt reikejo. O del sklaidytuvo ant blykstes, gali uzsideti, ne tokie isblyninti zmones gaunasi, bet stebuklu is ju bent jau as nesulaukiu Smile
Cruxman, kaip suprantu atvira diafragma ne tai kad judesio nefiksuoja, o ryskumas labai greitai nusimusa. juks ryskumo gylis labai mazas, sufokusuok i aki ir uztenka jam centimetra atsitraukti ir ryskumas bus visai kitur, o nuotraukoj atrodo kad tiesiog judesio nepagavo. Na cia mano logika taip nesa Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 5 22 17:54      

Taip, tamsta teisi, kaip ir tiesa tai, kad net su ultraISO tamsoje negausi 1/60s išlaikymo.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2008 5 22 18:10      

Einant į klubą, geriausiai neštis paletę dažų, teptukų, vandens ir dar molbertą patartina turėti, tada sau be vardo galėsi nutapyti visą klumo gyvenimą ir dar improvizacijai vietos atsiras SmileSmileSmile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 5 22 22:28      

Jo. Ir dar į bliuskę gausi. Ypač Kaune.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Adomavičius    2008 5 23 11:42      

http://youtube.com/watch?v=7NEmufNi70w
http://youtube.com/watch?v=O5WEwsVvku8&feature=related

Apie naktinių klubų fotografavimą, blykstės naudojima ir apie pentax k10d.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą