Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Kadrai su labai daug žmonių.

     

Pranešimas arkanoidas    2010 7 13 20:49      

Na gi, profai ir profės, profiukai ir profiukės, profanai ir profanės - įdomu pasidarė - kam teko paveiksluoti kuo daugiau žmonių - statytinį kolektyvinį portretą (renginiai, vestuvės,kitos šventės, išleistuvės ir t.t.) ir kad visi žiūrėtų į jūsų objektyvą ir nebūtų užsimerkę , ir iš kelinto dublio pavyko.
Jeigu kas paminės virš 100 žmonių - tai įdomu būtų kad įdėtų ir tą kadrą.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aloyzas Stakelė    2010 7 13 21:46      

Mano tokio 20 metų rimtesnio darbo statistika rodo kad grupę iki 30 žmonių galima nupaveiksluoti neužsimerkusius iš kokių 3 kartų. Na o dabar esant kompiuteriniame gyvenime padarome grupės kokius 5 kadrus ir iš jų padarome 1 gerą kadrą. Kaip aš sakau išoperuosime ir busite visi sveiki gyvi:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 7 13 21:56      

Ne, ne, ne - išoperuoti kiekvienas vaikas gali - juk kadrus tokiems įvykiams reikia fotografuoti taip - kad vėliau kuo mažiau laiko praleisti prie kompo taisant klaidas, beje pačiam kokią minią teko sustatyti ? virš 100 žmonių labiau domina.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aloyzas Stakelė    2010 7 13 22:08      

Vienoje įmonėje paveikslavau kolektyvą kažkur 130 žmonių, bet vistiek du buvo užlindę viens už kito. Neimanoma sutvarkyti tiek žmonių jeigu jie ne labai nori fotografuotis. Tiesiog neimanoma pastebėti kas kur kada. Kai į juos žiūri atrodo gerai, kai jau fotografuoji užlinde viens už kito. Čia jau reikia apsidrausti, kalbėti su jais prieš fotografavimą, kad ne man to reikia o jums , jei užsisakėte tai ir pozuokite, nelyskite viens už kito, juk iš dydelio būrio visokių pasitaiko.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2010 7 13 22:46      

http://panfoto.com/

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 7 13 23:47      

Malvydai - gera nuoroda -bet juk ne tavo kadrai ten - mane būtent domina čia esančių dalyvių nuotraukos.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą