Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Nupirkta

     

Pranešimas Evaldukas_kns    2009 10 24 15:58      

Nupirkta

Paskutinį kartą redagavo Evaldukas_kns, 2009 11 26 16:43 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius Kr    2009 11 09 12:34      

Sveikas,pasitaupyk biski ir nispirk Tamron 17-50mm VC F2.8 XR Di-II LD(vibration compensation) versija,objektyvai skiriasi kaip diena nuo nakties,seno ir naujo modelio.Tik gal biski tas pats užesys liko kaip ir seno,nu cia jų bėda

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M.G.    2009 11 10 20:59      

Sveikas, Giedriau. Sveikinu su geru pirkiniu - Tamron 17-50 VC Canonui. Galvoju toki pirkti. Noreciau suzinoti, kaip jo skiriamoji geba, lyginant su Canon 17-55 IS arba su tuo paciu Tamron 17-50 be VC (senu modeliu), ar nemuilina kampu, ar mazos chromatine aberacijos?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius Kr    2009 11 11 13:22      

Sveiki,as anksciau naudojau EF 17-40 L usm,bet objektyvas man iskrito ir nesusifokusuodavo,duodavo muila.Siaip as nesu profesonalas,bet sis objektyvas man labiau patinka,visu pirma jis astresnis,bent jau ant nuotrauku man taip atrodo,aisku Canonas buvo zymiai tylesnis ir greiciau susifokusuodavo.Lyginant su senesniu tamron (teko nenaudot ,bet laikyti rankose)naujas daug didesnis ir patikimesne konstrukcija.O siaip siulyciau pasisakityt profesonalesni reviu:http://www.salvomolinaro.com/2009/09/30/tamron-17-50-2-8-vc-review/

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius Kr    2009 11 11 14:05      

jei domintu kur nuspirkt galeciau parekomenduot ebajuje pardaveja is Londono,patikimas ir su garantija.Kas idomiausia ju pardavime nebuvo(buvo tik Nikonui) ,bet padariau uzklausa ,sutarem del kainos jis ir surado.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M.G.    2009 11 11 17:07      

Sveiki dar karta. Aciu uz info. Perziurejau forumus, kiek radau. Siaip neblogi atsiliepimai. Man idomu, kaip jis veiktu ant Canon 7D 18 milijonu pikseliu. Siaip jau kaina - 400 svaru, turbut didesne, nei pas mus 1.800Lt. Ir idomu ar garantija galiotu pas mus.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius Kr    2009 11 11 21:07      

Nu ant tokio "zveriuko "visi objektyvai normalus butu:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurelijus B.    2009 11 24 12:51      

Giedrius Kr rašo:
jei domintu kur nuspirkt galeciau parekomenduot ebajuje pardaveja is Londono,patikimas ir su garantija.Kas idomiausia ju pardavime nebuvo(buvo tik Nikonui) ,bet padariau uzklausa ,sutarem del kainos jis ir surado.


Parekomenduok adresu: ab eta inbox lt
Ačiū.


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą