Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

"Naujausiose" per ilgai užsibūnantys darbai

      Puslapiai:   1   2   3  

Pranešimas Saulius    2009 9 08 20:59      

savaitė papasnikaut nera jau taip blogai Smile gali ir i nauda iseiti Wink ir pamoka kitiems

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Milda K.    2009 9 08 21:11      

Kodėl užuodžiu dar vieną ilgą ir neįdomią diskusiją apie nieką.... : )

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 9 08 21:25      

Milda K. rašo:
Kodėl užuodžiu dar vieną ilgą ir neįdomią diskusiją apie nieką.... : )


tai nekurstyk jos Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas D.A.    2009 9 09 7:37      

RS rašo:
Admin, as taip suprantu , kad jie pasinaudojo kazkokia programavimo klaida, pasinaudojo atrasta galimybe, bet taisykliu jie tai nepazeide. Nurodykit koks taisykliu punktas pazeistas, plyz. O atjungineti del savo klaidu ir tenkinti kazkieno ambicijas, ne carskoje eto delo Smile Manau busite teisus atstate tu dvieju vartotoju prisijungima ir parodysit tikrai ismintingo valdovo kilnuma.
Non rex est lex, sed lex est rex

Nuosirdziai neskaiciau taisykliu, taciau betkoks "Bug abusing" praktiskai visur yra baudziamas, atitinkamai pagal "valdova". Taigi nesutinku su jusu komentaru Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 9 09 8:47      

Adomas Svirskas rašo:
RS rašo:
Admin, as taip suprantu , kad jie pasinaudojo kazkokia programavimo klaida, pasinaudojo atrasta galimybe, bet taisykliu jie tai nepazeide. Nurodykit koks taisykliu punktas pazeistas, plyz. O atjungineti del savo klaidu ir tenkinti kazkieno ambicijas, ne carskoje eto delo Smile Manau busite teisus atstate tu dvieju vartotoju prisijungima ir parodysit tikrai ismintingo valdovo kilnuma.
Non rex est lex, sed lex est rex


Palaikau Admin sprendima siuo atveju. Radus spraga, nebutina ja demonstratyviai naudotis - galima butu buve paziureti "ar isties veikia" ir foto nukelti atgal i nevertinamas, o ne "blatavoti".

Cia lygiai tas pats, kaip nera skatintina naudotis bankomatu ir kitu panasiu prietaisu dalyku klaidomis. Kolegos pademonstravo samoningumo trukuma, uz ka ir buvo ispeti, kad panasus dalykai netaptu zaislu.


Pala, Adomai, iš esmės kalbi teisingai, bet tada šitas "reikalas" turi galiot visiems atvejams ar ne?
Kaip tada su taisykle "Fotografijos dydis negali viršyti 300kb ("Pelkės" fotografijoms 200kb)."?

Kone vieša paslaptis, kad į tą pačią pelkę įmanoma įdėti ir daugiau bei 200 kb sveriančias (tiesiai - būtų liūdna jei kai kurių būtų neįmanoma...), Aš kėliau, praktiškai jau dauguma savo fotų(aišku ne visos daugiau sveria, bet būna) perleidžiu per pelkę, tai ką dabar? Ar tai interpretuoti kaip taisyklių laužymą ar kaip kažkokią nerašytą paliktą galimybę? Vis tik sunkiai patikėčiau, kad aš tik viena tuo pasinaudoju, na bet - kas matot reikalą - bauskit...ką dabar. "Lygiava" prieš "įstatymą" turėtų būt gi.
Adminas aišku turi teisę tvarkytis savo nuožiūra, bet šitame reikale turbūt pradėčiau nuo įspėjimo, o ne nuobaudos, nes situacija turi dvi puses: spragą iš vienos ir kas tuo pasinaudoja iš kitos. Kartais žmogui kur kas paprasčiau atrodo nei "kažką apkvailinsiu", kartais atrodo tiesiog - "veikia, sistema leidžia - reiškia galima", per daug nė nemąstant kad čia kažkokia spraga ar nespraga.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2009 9 09 9:36      

Įspėjimai gali būti skiriami, jeigu žmonės nežinojo ar netyčia kažką atliko. Šiuo atvėju tai yra piktybiškas taisyklių pažeidimas žinant, kad tokiu būdu jie gauna pranašumą prieš kitus.
Pasikartosiu - kol klaida nėra ištaisyta už tai gręsia savaitės atjungimai.

p.s. Asmeninis komentaras.
Man keista, kad čia gali kilti diskusija. Kodėl visi turi vienas galimybes, o kiti tampa "gudresni". Kodėl vieni turi stovi tvarkingai kamščiuose ar eilėse, o kiti galvoja, kad jiems tas negalioja.
Netikėtas socialinis eksperimentas gavosi, kurio rezultatai nedžiugina.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 9 09 9:51      

Admin, aš neginu Wink jei taip pasirodė (juk ir pati lyg ir "prisiduodu"), tiesiog nuobaudų įgyvendinimo mechanizmas irgi turi būti aiškus.
Kaip su vaikais - jei elgsies taip ir taip, tau bus taip ir taip. T.y. pirma eina įspėjimas, o tik paskui nuobauda. Apie nuoseklumą Wink
Na ne vaikų čia darželis ir tikrai nepalaikau piktybinių atvejų, bet kad nebūtinai viskas kas mus supykdo, yra piktybinis atvejis...
Dėl savo paminėtos "spragos nespragos" nesiplėsiu. Nei aš pati ją radau nei ką. O kai tavo akimis protingesnis žmogus ja pasiūlo pasinaudoti, vat taip ima ir atrodo, kad viskas čia ok.
Aš nesiginu, mane nevienodas reikalo vertinimas "užkabino". Taip dabar man labai baisiai ir visaip gėda. Be ironijos. Bet pačiai prieš save būtų buvę dar labiau gėda, jei būčiau nutylėjus.
Savo "pranašumą" tuoj sustatysiu "į vietą", viskas ką galiu dabar šitoj situacijoj padaryt, nereikia man nei "gudresniu būdu" gauto nei ką... iš tikrųjų labai kartu, kad tai atrodo būtent taip, taigi savo atsiimu...
Geros dienos.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kva    2009 9 09 10:35      

Audra, aš tai manau, kad nebūtinai už viską Admin turi mums atsiskaityti ar pranešti apie nuobaudas iš anksto (nes ką tada daryt su beprecedenčiu atveju?). Be to, jeigu jam taip atrodo geriau, vadinasi taip ir turi būti - tiek efoto, tiek artscenes adminstratoriai laisva ranka trina netgi nepatikusius darbus:) be to, čia juk ne vaikų darželis Smile o RS, turėjai mane omeny, sakydamas, jog Admin tenkina kažkieno ambicijas? Na, keistas požiūris, turint omeny, kad aš pasisakiau už visų vartotojų vieni prieš kitus lygybę Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2009 9 09 10:36      

Dėl pranašumų, tai rašiau apie pakartotinį nusiuntimą vertinimui, kai fotografija atsiduria pirmuosiuose dienos geriausių puslapiuose.

O buvusi klaida pataisyta.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 9 09 15:05      

Audra J. rašo:

Pala, Adomai, iš esmės kalbi teisingai, bet tada šitas "reikalas" turi galiot visiems atvejams ar ne?
Kaip tada su taisykle "Fotografijos dydis negali viršyti 300kb ("Pelkės" fotografijoms 200kb)."?


Radai, blin, kur "prota ir sazine" demonstruoti, Audra. Tavo paminetas momentas yra pretty much non-abusive (tik tiek kiek sugeneruoja papildomo bandwith usage, kol plaukia per pelke) ir publikos neerzina (greiciau atvirksciai, neretai matome kokybiskesni vaizda), skirtingai nuo visu situ "deja vu". Plius, sitas momentas atsveria nepatoguma, kai del sistemos bug'o koreguojant kudrine foto, negalima ideti daugiau nei 200kB dydzio naujos versijos.

Taigi skirk perejima gatves "ne perejoje" nuo chuliganisko vairavimo.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 9 09 15:19      

kva rašo:
Audra, aš tai manau, kad nebūtinai už viską Admin turi mums atsiskaityti ar pranešti apie nuobaudas iš anksto (nes ką tada daryt su beprecedenčiu atveju?). Be to, jeigu jam taip atrodo geriau, vadinasi taip ir turi būti - tiek efoto, tiek artscenes adminstratoriai laisva ranka trina netgi nepatikusius darbus:) be to, čia juk ne vaikų darželis Smile o RS, turėjai mane omeny, sakydamas, jog Admin tenkina kažkieno ambicijas? Na, keistas požiūris, turint omeny, kad aš pasisakiau už visų vartotojų vieni prieš kitus lygybę Smile


Mano "ambicijas" taip pat netycia "patenkino" sie micro-banai, juk jau anksciau kazkas buvo per klaida taip pastumdes foto pirmin-atgal (rodos Ellen, jei neklystu), buvo diskusijos apie tai placios, rodos visiems turejo but aisku, kad nera gerai "du kartus gauti nemokamus pusrycius" Smile

Plius, sio sedevro autorius http://fotokudra.lt/img.php?img=264359&nav=topd&page=1 pademonstravo shustruma, uz kuri, manau, ir gavo spyri i sedyne:

"12. Marijus * (2009 09 08 00:19)
ish kur dabar shi fota tarp Naujausiu?

13. Karolis M. (2009 09 08 00:21)
reik gi ishmeginti praktikoje naudingus patarimus."

Ismegino, isitikino, jog peilis pjauna, kita karta bus atsargesnis - ko cia "verkti sventoriuje"?

Naujos foto yra NAUJOS, tas zodis zodyne aiskiai paaiskintas. O jei norisi ideti ta pacia (gal kiek patvarkyta) foto naujai perziurai, tai galima juk deti kaip nauja, su prierasu.


Paskutinį kartą redagavo Adomas Svirskas, 2009 9 09 15:24 . Redaguota 2 kartus(ų)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 9 09 15:21      

kva rašo:
Audra, aš tai manau, kad nebūtinai už viską Admin turi mums atsiskaityti ar pranešti apie nuobaudas iš anksto

Varlyte Smile, aš nepuolu Admin, aš išdėsčiau kaip pati tą reikalą matau. Dydžius, proporcijas skiriu ir t.t. Tiesiog pasidalinau ir savo "reikalo matymu". Tiek kiek jį man duota ar neduota matyt. Tai nėra nei priekaištai, nei reikalavimas, kad Adminas už viską atsiskaitinėtų, man to tikrai mažiausiai reikia. Tiesiog paskaičiau viską ir parašiau, kaip man matosi. Žiūrint į save pačią taip pat. Tuo ir pasidalinau. Ir viskas. Na nesuprantu aš to "kampo", kiti supranta, ką dabar...o kam dabar lengva Shocked


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 9 09 15:22      

Audra J. rašo:
kva rašo:
Audra, aš tai manau, kad nebūtinai už viską Admin turi mums atsiskaityti ar pranešti apie nuobaudas iš anksto

Varlyte Smile, aš nepuolu Admin, aš išdėsčiau kaip pati tą reikalą matau. Dydžius, proporcijas skiriu ir t.t. Tiesiog pasidalinau ir savo "reikalo matymu". Tiek kiek jį man duota ar neduota matyt. Tai nėra nei priekaištai, nei reikalavimas, kad Adminas už viską atsiskaitinėtų, man to tikrai mažiausiai reikia. Tiesiog paskaičiau viską ir parašiau, kaip man matosi. Žiūrint į save pačią taip pat. Tuo ir pasidalinau. Ir viskas. Na nesuprantu aš to "kampo", kiti supranta, ką dabar...o kam dabar lengva Shocked


Tai va tau ir paaiskinom Wink Alles klar?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Milda K.    2009 9 09 16:23      

Žmonės sako, žmonės daro, vareva vareva. Taisykit tas klaidas ir bus tvarkoj viskas, o dabar kas tylesnis ir gudresnis - tas ir galimybes prasiplečia. Nemanau, kad tie savaitiniai atjungimai tragiško kas, kaip jau admin norisi, tegu taip ir daro. Tik norėtųsi pastebėti, kad niekur daugiau kur prisiregistravusi esu tiek triukšmo dėl nieko ir programinio bardako matyti neteko. Tai va. Tegu diskusija tęsiasi Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 9 09 16:32      

Milda K. rašo:
Žmonės sako, žmonės daro, vareva vareva. Taisykit tas klaidas ir bus tvarkoj viskas, o dabar kas tylesnis ir gudresnis - tas ir galimybes prasiplečia. Nemanau, kad tie savaitiniai atjungimai tragiško kas, kaip jau admin norisi, tegu taip ir daro. Tik norėtųsi pastebėti, kad niekur daugiau kur prisiregistravusi esu tiek triukšmo dėl nieko ir programinio bardako matyti neteko. Tai va. Tegu diskusija tęsiasi Very Happy


Sure, kudra is one and only Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą