Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Spalvota 220 juosta

     

Pranešimas Emilija    2009 9 05 9:34      

Gal ką domintų spalvota 220 formato juosta? Kodak Portra ir Fuji Pro. Ketinu pati pirkti, gal kas norėtų prisidėti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas jonas kazlauskas    2009 9 05 10:33      

domina portra nc , reala fuji. kokios salygos ....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Emilija    2009 9 05 19:39      

Tiesiog sakyk, kiek maždaug reiktų. Fuji reala nėra, yra tik fuji Pro. Aš asmeniškai pirkčiau Portra NC 400 ir Fuji Pro 400H, kiekis kokį pirksiu priklauso nuo to, kiek dar būtų norinčių ir kiek vnt. Kaina maždaug gaunasi apie 6$ vieno vnt. Esu jau pirkusi, šaltinis išbandytas ir patikimas. Portra perku vos senstelėjusią, bet ne daugiau nei 1-2 metų senumo, pigiau, išbandžiau jau, jokių problemų su ja.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2009 9 05 20:21      

...a čia 6$ gaunas už senstelėjusią?...ir su transportavimo išlaidom,ar jos papildomai?... ir ar verčiau pirkt 220 prieš 120?...nes mano tik vienas aparatas 220 valgo... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Emilija    2009 9 05 21:29      

Čia kai siunčiausi pirmą kartą, siunčiau vos senstelėjusią Portrą ir Fuji Pro, su siuntimu gavosi tiek išdalinus bendrą kainą vienai juostai, apytiksliai. O verčiau tai tikrai, kadrų dvigubai daugiau, kaina kaip už 120. Ryškinimas brangesnis, bet ne dvigubai.
Senstelėjusi, nereiškia labai sena, max. metai išėjusios iš galiojimo, dar senesnių yra, bet kažkaip rizikuot nesinori. Nauja brangiau būtų.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2009 9 06 9:46      

...nu...kaina ~4-5 už nesenstelėjusią 120...o dvigubai kadrų tik kokiai rimtai fotosesijai pliusas... kitai nusbosta laukt... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Emilija    2009 9 06 17:14      

Nu gal Smile man tai geriau, kai daugiau Smile tik siūlau, pati jamsiu vis vien, pagalvojau gal ką sudominsiu Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2009 9 06 19:46      

...tai vat ir svarstau...tik kad man vienam aparatui tetinka...gal tuokart neprisidėsiu... jei kada 120 pigiau senstelėjusių bus...gal...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Šimkus    2009 9 08 23:13      

Portra NC 400 10vnt ir Fuji Pro 400H 10vnt. ir Portra 160 NC 10 vnt imciau

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Emilija    2009 9 10 20:32      

Jau užsakymą padariau, 10 Portra NC 400 galėčiau parduoti, nes pirkau tik šitą juostą, Fujio neėmiau šį kartą.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą