Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

A. Mečkausko fototechnikos taisyklos darbo etiketas

     

Pranešimas Adomas Svirskas    2009 5 06 16:37      

Pasidalinsiu patirtimi.

Pries kuri laika fototaisykla.lt pataise man objektyva. Pataise gerai ir uz labai padoria kaina - ACIU jiems.

Taciau pasitaike saukstas deguto - betaisydami pragane blenda ir vienintelis atsakymas po to buvo "zinote, mes nerandam pas save jos..".

Formaliai ziurint, kaltas as pats, apsiziurejau ne is karto atsiimdamas objektyva, taciau kazkurio is ju darbuotoju pozicija "nezinau, nemaciau, neidomu, ne mano problema" (kalbejomes porasyk telefonu) yra nelabai suprantama.

Taigi, jie geri meistrai bet poziuris atmestinis kartais - atsiimdami susiskaiciuokite detales Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2009 5 06 16:56      

nu kazhkaip ne tavo stiliuje tokias temas rashyt, manau .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2009 5 06 16:58      

O! Shocked Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 5 06 17:11      

Marijus * rašo:
nu kazhkaip ne tavo stiliuje tokias temas rashyt, manau .


Nu ne mano, ale va dabar siuo momentu e-perku blenda, kadangi nera patogu be jos, tai prisiminiau kas pragane ir kaip i tai reagavo.

Puse taisymo kainos prisideda ir knysliavos/laiko norint susirasti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2009 5 06 17:19      

A.S. rašo:
Marijus * rašo:
nu kazhkaip ne tavo stiliuje tokias temas rashyt, manau .


Nu ne mano, ale va dabar siuo momentu e-perku blenda, kadangi nera patogu be jos, tai prisiminiau kas pragane ir kaip i tai reagavo.

Puse taisymo kainos prisideda ir knysliavos/laiko norint susirasti.

nesiteisink Razz


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2009 5 06 18:11      

...nu...vos ne kas mėnesį ten ką atnešu pakrapštyt...ir nepastaikė problemų...gi ten surašo iškart,su kokiais priedais daiktą gauna...su tais pačiais ir atiduoda... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 5 06 18:49      

Arvydas Venclovas rašo:
...nu...vos ne kas mėnesį ten ką atnešu pakrapštyt...ir nepastaikė problemų...gi ten surašo iškart,su kokiais priedais daiktą gauna...su tais pačiais ir atiduoda... Smile


Yep, surase, bet pragane si karta = nesekmingas kartas. Naturalu, kad jiems atrodo taip pat kaip ir man "pamesti negalejau".

Tiesiog reikia nepamirsti "prie kasos pasitkrinti", nes paskui ju attitude bus "mums pofig". Pofig tai pofig, del to ir pasidalinau patirtim.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 5 06 18:50      

Marijus * rašo:
nesiteisink Razz


nesikabinek Razz


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 5 06 19:30      

yra pliusai yra ir minusai. gaila aisku del blendos. taciau suluzus fotoaparatui manau vel kreipsies i juos ir blenda taps juokeliu o jie galbut pasidarys atidesni. jiems kaip meistrams dedu tik pliusa nes ka sutvarke tas veikia. bendraut neteko todel kaip zmones nevertinsiu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zigmass    2009 5 06 19:59      

O kam ta blenda išvis reikalinga objektyvo remonte? Ar nereikėjo jos palikti namie? Rolling Eyes

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 5 06 20:05      

teoriskai reikejo ir namie palikti ir paziureti atsiimant. kazkaip as tos blendos neatskiriu nuo objektyvo, tad praktiskai gavosi kitaip. gyvenam ir mokomes.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą