Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Į KOVĄ UŽ KŪDROS MENTALĄ!!!

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 8   9   10 ... 17   18   19  

Pranešimas P.S.    2009 3 22 20:05      

valio!(clap) Jei Jus norite, kad Jusu nuotrauka susilauktu ypac didelio pripazinimo ir butu "best of the best", po ja tiesiog parasykite zodi "proginis" ir tada mes Jums padesime(clap)! ....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darkis    2009 3 22 20:31      

Mano supratimu viskas čia gerai ir nieko nereikia keisti. Kūdra gyvuoja ir su kiekviena diena gausėja narių ratas- puiku ar ne? Nematau nieko blogo kai rašoma +,- ar kitokie trumpi pasisakymai. Svarbu, kad foto peržiūrimos, komentuojamos ir vertinamos. Vienintėlis ką kartais reikia keisti, tai savo požiūrį Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vamzdynas    2009 3 22 20:33      

Darkis rašo:
Mano supratimu viskas čia gerai ir nieko nereikia keisti. Kūdra gyvuoja ir su kiekviena diena gausėja narių ratas- puiku ar ne? Nematau nieko blogo kai rašoma +,- ar kitokie trumpi pasisakymai. Svarbu, kad foto peržiūrimos, komentuojamos ir vertinamos. Vienintėlis ką kartais reikia keisti, tai savo požiūrį Smile
respekts, kaip ir buvo mineta auksciau, reikia buti saziningu

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas P.S.    2009 3 22 20:49      

Darkis rašo:
Mano supratimu viskas čia gerai ir nieko nereikia keisti. Kūdra gyvuoja ir su kiekviena diena gausėja narių ratas- puiku ar ne? Nematau nieko blogo kai rašoma +,- ar kitokie trumpi pasisakymai. Svarbu, kad foto peržiūrimos, komentuojamos ir vertinamos. Vienintėlis ką kartais reikia keisti, tai savo požiūrį Smile



tai vat, kad nuotraukos dazniau tik vertinamos, bet nekomentuojamos...ir tada nesupaisysi, kas gerai, kas blogai...o tokiu komentaru, kaip "+/-" tai as isvis neskaitau komentarais...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2009 3 22 21:03      

tipo is serijos "as cia buvau" (padek man irgi taska ) Twisted Evil
_________________
JIEMS REIKIA TAVO PAGALBOS


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas P.S.    2009 3 22 21:06      

Elenėlė rašo:
tipo is serijos "as cia buvau" (padek man irgi taska ) Twisted Evil


jo jo- "uoga i uoga". bet jei neduok dieve parasysi komentara, kad nuotrauka nepatiko, tai o tu siaube, paskui musmirem visa gyvenima metysis Surprised


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vamzdynas    2009 3 22 21:51      

Pauliau, tau turetu buti px musmires ir kiti panasus ivertinimai arba nebesirodyk kudroj

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas P.S.    2009 3 22 21:58      

uoj, as cia su kudra turiu idomia pykimosi istorija Very Happy seniai cia esu ganetinai- bet buvo jau taip viskas uzknise, kad buvau istrynes visus savo darbus ir liga laika nesirodes...bet daba pagalvojau, kad whatever! koks skirtumas, kad kiti balsuoja nieko nesakydami, sudeda sudinus vertinimus ir sedi laimingi tave i minusa nusodine? gaila tokiu zmoniu man, kad savo nuomones isaskyt nemoka- pagailejo gyvenimas jiems proto ir kitu graziu geru budo savybiu. Jei kritika yra pagrista, logiska- priimu ja ir pripazistu, kad ten ar ten yra klaidu ir tai galetu but geriau, bet jei ne, tai kam isvis i tai kreipt demesi?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vamzdynas    2009 3 22 22:08      

Paulius rašo:
uoj, as cia su kudra turiu idomia pykimosi istorija Very Happy seniai cia esu ganetinai- bet buvo jau taip viskas uzknise, kad buvau istrynes visus savo darbus ir liga laika nesirodes...bet daba pagalvojau, kad whatever! koks skirtumas, kad kiti balsuoja nieko nesakydami, sudeda sudinus vertinimus ir sedi laimingi tave i minusa nusodine? gaila tokiu zmoniu man, kad savo nuomones isaskyt nemoka- pagailejo gyvenimas jiems proto ir kitu graziu geru budo savybiu. Jei kritika yra pagrista, logiska- priimu ja ir pripazistu, kad ten ar ten yra klaidu ir tai galetu but geriau, bet jei ne, tai kam isvis i tai kreipt demesi?

tas pats su mania


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 3 22 23:33      

Paulius rašo:
gaila tokiu zmoniu man, kad savo nuomones isaskyt nemoka- pagailejo gyvenimas jiems proto ir kitu graziu geru budo savybiu.

Čia taip suprantu rodote savo geras būdo savybes ir demonstruojate kaip atrodo mokėjimas išsakyti savo nuomonę Very Happy...
Jei jums nebūtų jokio skirtumo, tokais epitetais nesisvaidytumėt Wink
Smagu žinoma, kai žmogus žino kas kada ir ko laimingas sėdi, bet antra vertus tokiu atveju gavus neigiamą įvertinimą turėtų būti nesunku ir bent šiokią tokią kitų nuomonę įskaityti. Smile Jei jau ji vis tik svarbi Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas incognito forces    2009 3 22 23:47      

Вы нискажете скока сичяс градусоф..ф... ниже нуля ? Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 3 23 0:00      

어디서 오셨습니까?

그것은 아래에 있다 Exclamation


Paskutinį kartą redagavo Patieška, 2009 3 23 0:03 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Donatas Guzevicius    2009 3 23 0:02      

kažkada iš kažkur atsirado trys raudoni pagaliai... su kuo jie valgomi neišsiaiškinau iki šiol... gal kam reikia?... dovanoju...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas incognito forces    2009 3 23 0:06      

Было бы величайшей ошибкой думать... да, так а чем я, ах да...
©В.И.Ленин


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas incognito forces    2009 3 23 0:26      

Audra J. rašo:
어디서 오셨습니까?

그것은 아래에 있다 Exclamation

Огласите весь список, пожалуйста Smile Донна, Аудра, я солдат, и таких слоф..ф... "любви" Smile не знаю Sad


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 8   9   10 ... 17   18   19  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą