Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Olympus Zuiko 12-60mm F2.8-4.0 pigiai iki šeštadienio

     

Pranešimas Viktoras    2008 12 17 16:18      

Super akcija+"Limited time offer":
Dabar esu uzsienyje ir turiu galymybe nebrangiai atnaujinti savo Zuiko optika (noriu Zuiko 14-35 F2).

Todel pasiulymas tik iki sio sestadienio vakaro:
Parduodu du vienetus Pro objektyvu Zuiko 12-60, plius du filtrus 72mm (vienas ar UV ar Protect tiksliai neatsimenu - naudojau kaip apsaugini, kitas CPL). Filtrai Marumi, vienas DHG, kitas HG ar panasiai (kuris koks neatsimenu, bet fotofabrike tokiu filtru komplektas kainuotu ~290Lt). Vienas objektyvas pirktas kazkur vasario menesi Taivanyje, kitas kazkur pries du menesius Anglijoje kartu su E-3. Viskas yra idealios bukles, objektyvams garantijos galioja. Taivanietisko atiduodu visus dokumentus, anglisko galesiu tik cekio kopija padaryti, nes pirktas kartu su E-3 ir cekis bendras (jei jau kazkam kazkada ir prireiktu garantijos - galesiu kartu nuvaziuoti i Oly ofisa ir parodyti ceki, bet mazai tiketina, kad to reikes). Na angliskas ir deze kartonine turi, jei kam reikia (taivanietiskas - neturi). Filtrai taip pat su dezutemis.

Komplekto kaina as sudarau taip: 1750x2+150=3650. Atskirai neparduodu, taip pat pigiau irgi neparduodu, nes tada atnaujinimas iki 14-35 F2 man gaunasi per brangus.

Taigi oly vartotojai, jei ka sudominau - kooperuokites ir pirkite, nes jei iki sestadienio vakaro nenupirksite, tai toliau bus parduodamas tik vienas objektyvas ir be filtru ir uz 1900Lt.

Suprantantiems angliskai info apie objektyvus: www.dpreview.com/lensreviews/olympus_12-60_2p8-4_o20/page4.asp

Veiksmas Vilniuje.
Kontaktinis email: mamontaz@gmail.com (Jei reikalai nueitu iki pirkimo/pardavimo, tai Lietuvoje yra zmogus, kuris parodytu objektyvus susidomejusiems ir kuriam reiketu uz juos sumoketi jei pirksite). Kaip jau minejau, dabar esu uzsienyje todel i emailus reaguosiu letai (kazkur karta per para trumpam turesiu priejima prie interneto).


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą