Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Paverkšlenimai dėl situacijos pelkėje

      Puslapiai: 1   2   3   4   5   6   7   8  

Pranešimas KatrėV    2008 7 05 13:33      

Atsibuskit gi, pelkiniai. Nuotraukų pelkėje devynios galybės, o balsuoja (jau nekalbu apie komentarus) geriausiu atveju kas dvidešimtas. Kuo greičiau iš pelkės išeis to vertos nuotraukos, tuo daugiau šansų kitoms - jos pasislinks į "pelkės geriausių" eilės priekį. Ramūnas Blavaščiūnas iš dalies teisus, sakydamas "kuo mažiau, tuo geriau", bet tas mažiau, manau, neturėtų redukuotis iki visiško nulio iš pelkės pusės. Akivaizdžiai matosi, kad net "pelkės geriausios" kabo vienoj vietoj po kelias dienas. Arba visiškas pasyvumas, arba nesveikai jautri reakcija į nors ir pačią delikačiausią kritiką. Dar pastaba kritikams - "man norėtųsi" - niekam tikęs argumentas, jei jau kilo noras pasižiūrėti į nuotrauką, vertėtų ir pasigilint, pamąstyt, ką norima pasakyt.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kriste P.    2008 7 05 13:50      

neįmanoma visų fotografijų peržiūrėti, net ir geriausių, pernelyg daug dalyvių ir darbų, kad tai būtų realu.Dėl to ir komentarų bei balsų pasigendama

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas KatrėV    2008 7 05 14:22      

Ką gi, statistika. 2 dienų nuotraukos telpa į 10 pelkės puslapių - viso 160 nuotraukų. Per pusę valandos nesunku peržiūrėti ir nuspręsti, kurios vertos dėmesio. Po to atsiranda ir noras pasigilinti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas KatrėV    2008 7 05 14:39      

Be to, po antrašte "Pelkė" yra labai naudinga nuoroda "Pelkės geriausios", galima ir nuo to pradėt peržiūrą, jei stinga laiko.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 7 05 14:56      

net jei kas antra diena uzbrendu i pelke - valandos uztenka paziureti visas naujausias (nematytas)...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2008 7 05 15:06      

pilnai sutinku su abracadabra, nėr problemos, manau reik pradėt nuo savęs, aktyviai dalyvaukit balsuojant ir psio, kitų nepriversit to daryt.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas KatrėV    2008 7 05 15:12      

Sutinku, kad reikia pradėt nuo savęs, ką ir darau. Dar statistikos; nepatingėjau peržiūrėt pirmus 50 autorių, šiandien įdėjusių darbus į pelkę. Tik trys iš jų nepatingėjo parašyt po vieną ar du komentarus prie kolegų nuotraukų. O nuotraukų ir po penkias kai kas sugebėjo įmest.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytenis Šlajus    2008 7 05 15:34      

Smile manau, visai logiška būtų įvesti taisyklę, kad nuotrauka neišbristų iš pelkės, kol jos autorius pats neparašė 15 komentarų. kad ir kiek taškų besurinktų. +, -/ Smile)) nesiskaito. niekšas, parašęs "uoga" ir paspaudęs ant grybo, gauna geltoną kortelę. arba tariasi su nuskriaustu autoriumi dėl kompensacijos alumi ar dar kuo - abrakadabra įvaldęs panašius būdus, reiktų su juo pasitarti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 7 05 15:49      

Vyteni, KOKIUS budus ivaldes esu nelabai supratau is auksciau perskaityto "kratinio" Smile Jei turi omeny alu - tai jo, ivaldem su tuckum... Tik kad vat tas "rasai uoga spaudi gryba" tai kliuna, nes niekad taip nesielgiau Smile Siaip zinau kad tokie fruktai egzistuoja, pelkej ypatingai.. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytenis Šlajus    2008 7 05 16:01      

tai ir turėjau omeny šmaikščius pabendravimus su tučkum - čia dėl kompensacijos būdų. pajuokavau taigi. dėl grybų ir uogų tai ir kalbu apie tamstos minėtus fruktus. šiaip tai norėjau pajudint pelkės gyventojus, jų gerovė ir nuo jų pačių priklauso, aišku, kad vienas abrakadabra fiziškai nepajėgus visais pasirūpinti, kad ir kaip besistengtų. o pastangas matom ir vertinam.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kriste P.    2008 7 05 16:49      

abracadabra rašo:
net jei kas antra diena uzbrendu i pelke - valandos uztenka paziureti visas naujausias (nematytas)...

tai vat jei gali kas antra diena uzeiti, o jei ne? o jei dar ir kompas letas, strigineja? tai turint 1 val. laiko 160 nuotauku nelabai apziuresi-paprasciausiai neuzteks kantrybes, o ir atbuks pastabumas.Nes kuo daugiau nuotrauku perziuri, tuo maziau atidumo lieka tikrai geriems darbams, kurie galbut lieka pabaigai. Ir nebutinai turi tau buti geriausios foto tos, kuriuos papuola tik i geriausius savaites ar dienos darbus.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2008 7 05 18:04      

Man atrodo tai beveik bereikalingos kalbos ir siulymai, nes kiek as pries tai reiskiaus ir issakinedavau nuomone, galim sakyt niekas nepasikeite, ir dar pablogejo, net padidejo uogu skaicius pereinant i kudra. Del komentavimo tai gali visi stengtis, nes yra toks daugiausia komentavusiu top-100 sarasas i kuri (turbut ?) atsizvelgiant kazkiek adminas gali perkelti i dalyvius (vistiek juk pelkiniams rupi galutinis siekis -perejimas i dalyvius, o ne kiek perejimas foto is pelkes i kudra) , nes kaip sake apie formalias ir neformalias taisykles adminas, to gali irgi uztekti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 7 05 18:24      

Nesuprntu kodel norite per prievarta prisisaukti balu ar komentaru,tipo jei neparasiai tai ir negali kazko daryti.Pelkes geriausi gali but ir savaitem pirmi bet kai kurie juk jau pabuvoja kudroj ir gryze atgal ( man taip atrodo)Yra toj pelkej geru darbu ir gauna geliu uogu yra blogu kurie grybauja bet yra ir daug tokiu kurie neverti demesio gal ,kad kazka rasyt ar balsuot o ir parasius kartais pastaba gauni atkirti kad esi kurcias ir aklas beskonis besmegenis statistiskai mastantis pilietis Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 7 05 19:40      

o ne, tik ne tai

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas KatrėV    2008 7 05 21:49      

Daugmaž aišku, ačiū už dėmesį. Nepriimkit kvailų juokų už rimtus siūlymus. Finalinė statistika - šiandien iš pelkės išplaukė 3 nuotraukos, gal tiek tie pelkiniai ir verti, ką aš žinau.

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3   4   5   6   7   8  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą