Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Nikon AF-S DX 18-55mm f/3.5-5.6G ED

     

Pranešimas Tadas Korėnas    2008 11 11 21:11      

Parduodu naudotą bet idealiai išlaikytą Nikon AF-S DX 18-55mm f/3.5-5.6G ED. Fotofabrike naujas -727Lt. Aš siūlau už 390Lt.

tadaskor@gmail.com


Paskutinį kartą redagavo Tadas Korėnas, 2008 11 13 21:44 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Hermis Preikštas    2008 11 13 9:12      

o aš galiu tokį patį atiduoti už 250 Lt Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tadas Korėnas    2008 11 13 15:27      

na gerai. 250 Lt jei kam reikia

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Hermis Preikštas    2008 11 14 23:27      

nežinau ,kodėl parduodi, bet galiu drąsiai tvirtinti, kad objektyvas viršyja savo kit'inę reputaciją. Padariau tokią išvadą : su tokiu kit objektyvu gali iš 5-6-to karto padaryti superinį kadrą, su objektyvvu (už 5000 Llt...) gal būt iš 2-3 karto. Verta pagalvoti Smile. Jei gyventume juostelės amžiuje, tai net kalbų nebūtų, bet dabar skaitmeninė era ir pleškint galime kiek norime.
Pats sirgau (gal ir sergu) objektyvųmanija, tačiau prisiverčiau išbandyti prieš pirkdamas naujausius Nikkor "perliukus", ir apstulbau - nėra skirtumo ! Su VR , be VR ir t.t. ..
Sutinku, kad už 5000 Lt vos vos didesnis aštrumas neapšviestoj apluinkoj, bet iš 6-7-to karto galiu pasiekti tokį patį rezultatą su kit-iniu nikkor.
Kitas dalykas : kompaktiškumas. Man tai vienas svarbiausių dalykų. Koks gi tu esi mėgėjas - fotografas , jei jau iš tolo visi mato tave su įspūdingu lagaminu.
tikrai, nenoriu ginti žemesnio lygio optikos, bet aukštas lygis ,manau,tinkamas tik tiems, kuriems reikia kadrą fiksuoti superinį iš pirmo-antro karto, ne daugiau.


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą