Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

del objektyvo tikimo

     

Pranešimas saulius    2011 5 23 12:29      

sveiki,esu beveik zalias veidrodziu karalysteje,todel turiu klausimeli Smile ar tinka objektyvai nuo juostinio nikon f50 kitiems nikonams,tik skaitmeniams? dekui uz atsakyma Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas martynas a.    2011 5 23 13:09      

tinka.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas saulius    2011 5 23 15:02      

katik pabandziau ant nikon d3000,tai vienas objektyvas,NIKON AF NIKKOR 35-80 1:4-5.6D kaip ir tinka,tik neveikia autofokusas,o kitas,vivitar series 1 70-300 uzsideda,bet ant ekrano mirksi kad lens not atached... autofokusas neveikia taipogi... vat ir zinok dabar kame reikalas. ant juostinio abu veikia kaip priklauso.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2011 5 23 15:12      

Vieni BODY buna su vidiniais varikliukais, kiti ne, tad ant tu BODY kur yra vidiniai varikliukai tinka visi (na zinoma ne manualiniai), o ant tu kur be varikliuko netinka tie objektyvai kurie taip pat be varikliuko.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas saulius    2011 5 23 15:15      

o kaip man atskirti kuris yra kuris? ta prasme kuris kunelis turi vidini varikliuka?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2011 5 23 15:23      

Su vidiniu varikliu cia: http://a.img-dpreview.com/reviews/nikond70/Images/lensmount01.jpg

Be vidinio cia: http://a.img-dpreview.com/reviews/NikonD5000/Images/Sensorunexposed.jpg

Atkreipti demesi i apacioje kaireje sujungimo ziede esanti kryziuko formos daigciuka, kuris ir sukioja objektyvo mechanika. Pas tu kuriu nera - mechanika buna paciame objektyve.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas saulius    2011 5 23 19:15      

tai itariu su nikonu d70 turetu draugaut mano turimi objektyvai Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilius S.    2011 5 23 19:51      

Teisingai įtari Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas saulius    2011 5 24 10:42      

na ka,reikia jamt uz teisinga kaina suradus Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą