Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

kuris menas meniskesnis ????????

      Puslapiai:   1, 2, 3, 4   5 ... 9   10   11  

Pranešimas tendence    2008 3 30 17:06      

Niekaip nesuprantu - ko gi čia visi nori išmokti? Beje, tarp kitko, man dar iki šiol nedaeina, kam nuotraukai reikalingas pavadinimas?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 3 30 17:07      

J.P. rašo:
na, argi čia nėra iš ko mokytis?
tik tolerancijos reikia daugiau
blogiausia yra tai, kad mažai žmonių yra, kurie tikrai sutinka papasakoti savo kūrinių kilmę - kaip ir kas, su kuo,
jau nekalbant apie tai, kad prie minuso nerašo komentarų, ir išviso nerašo komentarų...
tai belieka tik savo akytėmis rankioti informaciją ir galvoje padaryti išvadas - kas patiko, kaip tai padaryta ir kas nepatiko
man atrodo, kad nedaug kas vertina meninę pusę čia kūdroje, daugiau - vardus.
tokių belieka pasigailėti:(
juk kūdra marga nuo stilių gausybės, tik belieka atsirinkti, kas tau, o kas netinka, pabandyti kažką padaryti kitaip, pabandyti ir savo galvoje kažką pakeisti, gal meno, gal žmonių sampratą

na, nežinau, kodėl mes dviese čia kalbam - fotografas-profesionalas ir aš - net neturinti meninio išsilavinimo?Smile ką?


jeigu tu nori nuosirdaus savo darbu vertinimo tai rodyk uzsienieciams, o lt tapatybe linkusi kenkti, pavydeti ar padlaiziauti.
tai kodel mes kalbames.........
as jau profas du metai kaip foto aparata nusipirkau


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 3 30 17:09      

tendence rašo:
Niekaip nesuprantu - ko gi čia visi nori išmokti? Beje, tarp kitko, man dar iki šiol nedaeina, kam nuotraukai reikalingas pavadinimas?


pavadinimas patogu kai nuori darba parduoti brangiai tai uz pavadinima dar kokia 30% primoka


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas JP    2008 3 30 17:19      

jeigu į fotokūdrą žiūrėti, kaip į atskirą organizmą, tai galima pasakyti taip - viskas, kas čia vyksta, yra tik mūsų pačių nuopelnas, mes kuriame, mums duota laisvė rodyti savo ,,kūrinius", balsuoti už patikusius ir smukdyti nepatikusius

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 3 30 19:00      

o tikslas koks ar ismokti ka nors ar tik pasirodyti

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas JP    2008 3 30 19:05      

ir tas ir anas, o labai dažnai dar suveikia ir kitoks poveikis - nuleisti emocijas, pasisemti naujų minčių, ,,pabendrauti" su kitais:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas JP    2008 3 30 19:25      

blogiausia, kad pats menas yra paplaukęs, sunkiai apibrėžiamas, ne taip, kaip tikslieji mokslai.
štai ir čia, fotokūdroje, padarai kokią nors nesąmonę, kiti peikia, o tu užsispyri ir kartoji: ,,toks buvo užmanymas, man taip geriau atrodė", o jei pridedi tinkamą pavadinimą, tai galima bet kokią nesąmonę paaiškinti.
mane labiausiai biesina tai, kad kartais gali pamatyti beveik identiškas nuotraukas, už vieną prabalsuota labai teigiamai, už kitą neigiamai, pasižiūri, kieno darbas, ir aišku...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 3 30 19:36      

J.P. rašo:
ir tas ir anas, o labai dažnai dar suveikia ir kitoks poveikis - nuleisti emocijas, pasisemti naujų minčių, ,,pabendrauti" su kitais:)


tai cia klubas....., pelkes gyventoju ane


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas JP    2008 3 30 19:38      

čia forumas

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 3 30 19:40      

J.P. rašo:
blogiausia, kad pats menas yra paplaukęs, sunkiai apibrėžiamas, ne taip, kaip tikslieji mokslai.
štai ir čia, fotokūdroje, padarai kokią nors nesąmonę, kiti peikia, o tu užsispyri ir kartoji: ,,toks buvo užmanymas, man taip geriau atrodė", o jei pridedi tinkamą pavadinimą, tai galima bet kokią nesąmonę paaiškinti.
mane labiausiai biesina tai, kad kartais gali pamatyti beveik identiškas nuotraukas, už vieną prabalsuota labai teigiamai, už kitą neigiamai, pasižiūri, kieno darbas, ir aišku...


o isrinktieji visuomet teisus, o pagaliau kas juos isrinko, bet tai juk blogai labai blogai cia taip sumanyta sistema skirsto i dievus , vabaliukus ir kakaliukus


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas JP    2008 3 30 19:47      

tau juk nėra kuo skųstis, ARKA Glody?Smile
negi jautiesi neprpažintas čia?
o žemesni vabaliukai - kam svarbu pagaliukai, tas vėliau ar anksčiau jų gaus


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tendence    2008 3 30 19:50      

arka glody rašo:


o isrinktieji visuomet teisus, o pagaliau kas juos isrinko, bet tai juk blogai labai blogai cia taip sumanyta sistema skirsto i dievus , vabaliukus ir kakaliukus

Nesinervinkit labai - visas balsavimas tėra tik baltas triukšmas - su trumpalaikėm fluktuacijom aukšyn - žemyn... O jei taip neatrodo, tai reiškia per trumpai žiūrim...


Paskutinį kartą redagavo tendence, 2008 3 30 19:56 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 3 30 19:52      

J.P. rašo:
tau juk nėra kuo skųstis, ARKA Glody?Smile
negi jautiesi neprpažintas čia?
o žemesni vabaliukai - kam svarbu pagaliukai, tas vėliau ar anksčiau jų gaus


man vabaliukui tai visai nera svarbu, bet man gaila kad sistema gali kitus numarinti norui kurti


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 3 30 19:56      

tendence rašo:
arka glody rašo:


o isrinktieji visuomet teisus, o pagaliau kas juos isrinko, bet tai juk blogai labai blogai cia taip sumanyta sistema skirsto i dievus , vabaliukus ir kakaliukus

Nesivinkit labai - visas balsavimas tėra tik baltas triukšmas - su trumpalaikėm fluktuacijom aukšyn - žemyn... O jei taip neatrodo, tai reiškia per trumpai žiūrim...


o ar geriau kai nubalsuja palankiai ar i s.. dienas sumala,


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas JP    2008 3 30 19:58      

jei tas noras viduje, tai nenumarins, o tik išmokins, kokie būna ŽMONĖS

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3, 4   5 ... 9   10   11  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą