Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Noriu isigyti fotoaparata (reik patarimo)

      Puslapiai:   1   2   3

Pranešimas    2010 3 21 15:40      

ir nesistenk nupirkti kuo naujesnio kaip pvz G11, tai visai nereikia kad jis fotkins 8 kartus geriau nei G3, cia yra gamintoju apgaule, ideda kokia nors nauja fukcija ir iskart nauajs aparatas, kuris pasens jau po keliu menesiu..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2010 3 21 15:42      

o jei klausysi tokiu foto entuziastu kaip salia komentuojantis kolega, tai parduosi tevu buta ir nusipirksi sau GERA FOTOAPARATA Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Joker    2010 3 21 15:42      

Cia jau ti Eimantai pergiliai Very Happy, as iki tiek nesigilinu, man poto ekrana netilps tokios nuotraukos Very Happy, man kukliau reikia, kad ir tu megapikseliu daug nereikia,nes kiek zinau jie neapsprendzia nuotraukos kokybes, o tik jos dydi.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 3 21 15:45      

Ar ir neverciu pirkti Hasselblad'o ar Mamiya'os ar tik sakau, kad skaitmeniniai dar nusileidzia juostos kokybei. Isiskaitykite tamsta i esme, o tik po to komentuokite! Nuotraukos dazniausiai ant sienos kabinamos (atskirais atvejais dedamos i albumus). Skaitmeniniai failai - kompiuterije (atskirais atvejais kompaktuose ar kitose laikmenose). Joker - sekmes paieskose. Smile

Paskutinį kartą redagavo Kafkis, 2010 3 21 15:47 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2010 3 21 15:47      

isiskaityt visi pirma reikia i temos autoriaus pageidavima, kam zmogui pirshti nama jei jam reikia saldytuvo...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 3 21 15:49      

Atsiprasau, jeigu zinociau su kuo kalbu - padiskutuociau. Siuokart ne taip ir idomu. Joker - pirk G7 is no name komentatoriaus.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2010 3 21 15:50      

mano nickas xayc, tik kazkodel jo nerodo

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 3 21 15:51      

Gal tamsta sumaisete puslapius Very Happy xayc neranda fotokudroje Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2010 3 21 15:52      

as suprantu kad kiekvienas nori parodyt savo zinias, bet zmogui reikia paprasciausio patarimo:

1. biudzetas 500 lt
2. skaitmeninis fotoaparatas visiems gyvenimo atvejams

o apie nuotrauku kokybe manau zmogus jau susidare nuomone


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2010 3 21 15:54      

man rodo kad as prisijunges kaip xayc, o kodel nerodo nicko nezinau

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Joker    2010 3 21 15:54      

tai kad jis neparduoda o tik sako tai kas man tiktu pagal mano reikalavimus,nesikarsciuok Eimantai, juk nevisi tiek nusimano kaip tu sioje srityje, as gal kazka geriau ziniau nei tu bet apie foto aparatus tikrai nesigincysiu, bet tu zinai ir man idomu su tavim diskutuot butu, bet man siuo metu nera tokio noro kist 1000 ir daugiau i tai ko as pilnai neisnaudosiu, tarkim kaip tu, todel ir stengiuosi uz pasirinkta suma pasitarus isigyt geriausia varianta, o ne tai kas graziau atrodo ir vilioja klijenta vizualiai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 3 21 15:58      

G klases Canon pukiai Tau tiks pagal turima biudzeta Smile Ka as jau ir anksciau minejau.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas zvEris    2010 3 21 16:10      

palaikau Eimanta. Imk G klases Canona.
arba, jei pavyks rasti pigiau - 350D.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas NiKO    2010 3 21 21:16      

Eimantas rašo:
Nikon D70; Kit AF Nikkor 28-100, 1:3,5-5,6 su dangteliu. 1GB kortele, pakrovėjas, orginalus dirzelis, padaryta 4800 kadru (labai nedaug). Kaina 1100 lt. Jeigu pageidautum daugiau tai yra ir SB-600 fotoblykstė, bei 70-300, 1:4 objektyvas. Tai butu dar apie 600 lt.


cia us sb600 ir 70-300 objektyva 600 litu? sudominai parasyk i privata.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą