Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Teminis ketvirtadienis

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 11   12   13 ... 236   237   238  

Pranešimas Daiva Kalinauskaitė    2008 1 28 11:39      

RŽ rašo:
Sveiki brangūs kolegos, vakar labai vėlai pasižiūrėjęs kas dedasi mūsų kūdroje, taip ir pagalvojau, jog naują temą, ko gero, reikės skelbti man. Pradėjau galvoti Smile), pasileidau gerą džiazą, pritemdžiau šviesą ir užsirūkiau.
Vis bandžiau išvengti to banalaus suformulavimo, kai staiga gimė pirmas posmas, po to antras... Pačiam pasidarė įdomu. Netrukus taip eiliuodamas ir baigiau savo mintį. Pagalvojau, jog tie keli posmai tikrai galėtų būti temos pavadinimas, bet nežinau ar tai atitiks ketvirtadieninės temos reikalavimus. Na, vis tiek, siūlau temą:

Tu man dabar
Jaunystės džiaza nufotografuok -
Noriu būti toks,
Kaip kadais.

Tu man dabar
Pirmąją meilę nufotografuok,
Tu man dabar
Nufotografuok bent ką nors,
Kas nebūtų vienatvė.

O kad nesugebėjai -
Tu man dabar
Surrealistinę erdvę nufotografuok
Ir amžinybę...


P.S. Man asmeniškai, be abejonės, stipriausias vakar dienos teminis darbas, yra abracadabros.


o as vis mastau... man dziazas,- vienatve...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas R.    2008 1 29 15:40      

laukiu nesulaukiu ketvirtadienio. Tikiuosi darbai bus tokipat nuostabūs, kaip ir tema. Kiek daug ir įvairių interpretacijų galima tikėtis.
Poezija, tiesa, nuostabi.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 1 31 10:23      

UP

Ketvirtadienius, nemiegam Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Danieliuke    2008 1 31 11:06      

abracadabra

O kur pacio darbas ketvirtadieniui? Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kimono    2008 1 31 13:55      

Hm, indomus reiškinys, visi taip laukia nuostabaus eilėraščio inspiruotų nuostabių darbų, o jų kaip nėr taip nėr... Aišku, dar ne vakaras, bet parodyti džiazovą nuotrauką, kuri nekvepėtų vienatve - aukštai (o gal neaiškiai?) iškelta kartelė.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Danieliuke    2008 1 31 14:25      

Vitulia Tamoliūnė rašo:
Hm, indomus reiškinys, visi taip laukia nuostabaus eilėraščio inspiruotų nuostabių darbų, o jų kaip nėr taip nėr... Aišku, dar ne vakaras, bet parodyti džiazovą nuotrauką, kuri nekvepėtų vienatve - aukštai (o gal neaiškiai?) iškelta kartelė.


Na gan sudetinga tema vistik, mano nevienatves modelis neatlaike bandymu Smile teko kopozicija be jo komponuoti


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Svetlana Batura    2008 1 31 14:50      

O as nespejau Sad
Namo grisiu tik velai vakare... ir vel nesudalyvausiu ketvirtadienio temoje Confused


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2008 1 31 14:56      

...ir ašen neperkandau temos gylio...a gal pločio...
...a dėt beleką...kažikaip...tai gal irgi ne...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 1 31 15:29      

Danieliuke rašo:
abracadabra

O kur pacio darbas ketvirtadieniui? Wink
nebus darbo - temos "negirdžiu".. Kaip Venslovaitis jau minėjo - "Nueik belekur nufotkink beleką įdėk belekam" gaunasi Smile Luktelsiu kito ketvirtadienio Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Danieliuke    2008 1 31 16:00      

Gal ir issipildis mano pranasyste kad Algimantui teks tema galvoti Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 1 31 16:15      

Danieliuke rašo:
Gal ir issipildis mano pranasyste kad Algimantui teks tema galvoti Wink
anas senas krienas be fantazijos visai Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Inga Jankauskaitė    2008 1 31 18:40      

Na pvz as su tais ketvirtadienias jau bijau... tik idek ka pagal savo supratima, tai kai uzsipuls... ta diena dedu ka nors kas susije su tema...arb visai nebededu, kad ir siandien X- man laisve, jaunyste, dziaugsmas polekis - isivaizduoti gali ka tik nori...ir tikrai ne vienatve, nors jis fotkej vienas...ir erdve... bet vis bijojau rasyt kad temine, nes tada uzsipultu, kad temos ner ir irodinek savo tiesa...ai as susilaikau...ypac, kai tema gali interpretuoti kaip tinkamas Smile ...taip ir gaunasi, kad kai erdves fantazijai daug temoj...tai ner kas dalyvauja Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julius pils    2008 2 01 9:32      

O as idejau, ir niekas visai nieko nerasho... nei gerai, nei blogai.... Matyt kazka su tom ketvirtadieninem taisyklem dar nelabiai suprantu. Ir siaip kazkaip shia savaite aktyvumas sumazejes, matyt kudrieciai ishejo fotografuoti....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julius pils    2008 2 01 9:44      

Na rodos supratau - cia tik ishrinktiesiems Smile o ash pinchiukas pelkinis Smile
bet juk svarbiausia - mokytis ir tobuleti...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 2 01 9:51      

Julius Pileckas rašo:
Na rodos supratau - cia tik ishrinktiesiems Smile o ash pinchiukas pelkinis Smile
bet juk svarbiausia - mokytis ir tobuleti...
kaip manai kodėl tu pelkinis o ne išrinktasis? Pagalvok Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 11   12   13 ... 236   237   238  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą