Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Teminis ketvirtadienis

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 10   11   12 ... 236   237   238  

Pranešimas Marijus *Bružila    2008 1 25 13:48      

abracadabra rašo:
Dangus rašo:
man Sauliaus Arlausko darbas pats paciausias buvo sios savaites ketvirtadieni.
pritariu beveik 100 proc

a chia todel,kad jus ish Kauno?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Daiva Kalinauskaitė    2008 1 25 13:49      

abracadabra rašo:
Dangus rašo:
man Sauliaus Arlausko darbas pats paciausias buvo sios savaites ketvirtadieni.
pritariu beveik 100 proc


ir as... Rolling Eyes nors ir is Vilniaus Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 1 25 13:53      

Marijus * rašo:
abracadabra rašo:
Dangus rašo:
man Sauliaus Arlausko darbas pats paciausias buvo sios savaites ketvirtadieni.
pritariu beveik 100 proc

a chia todel,kad jus ish Kauno?
Marijau, nu čia dabar? Man patiko formų sužaidimas. Patiko ir tiek. TIKRAI ne dėl to, Klaipėdieti tu Smile)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 1 25 13:58      

Sveiki brangūs kolegos, vakar labai vėlai pasižiūrėjęs kas dedasi mūsų kūdroje, taip ir pagalvojau, jog naują temą, ko gero, reikės skelbti man. Pradėjau galvoti Smile), pasileidau gerą džiazą, pritemdžiau šviesą ir užsirūkiau.
Vis bandžiau išvengti to banalaus suformulavimo, kai staiga gimė pirmas posmas, po to antras... Pačiam pasidarė įdomu. Netrukus taip eiliuodamas ir baigiau savo mintį. Pagalvojau, jog tie keli posmai tikrai galėtų būti temos pavadinimas, bet nežinau ar tai atitiks ketvirtadieninės temos reikalavimus. Na, vis tiek, siūlau temą:

Tu man dabar
Jaunystės džiaza nufotografuok -
Noriu būti toks,
Kaip kadais.

Tu man dabar
Pirmąją meilę nufotografuok,
Tu man dabar
Nufotografuok bent ką nors,
Kas nebūtų vienatvė.

O kad nesugebėjai -
Tu man dabar
Surrealistinę erdvę nufotografuok
Ir amžinybę...


P.S. Man asmeniškai, be abejonės, stipriausias vakar dienos teminis darbas, yra abracadabros.


Paskutinį kartą redagavo , 2008 1 25 14:10 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 1 25 14:09      

RŽ, už "P.S." dėkui, tačiau tema kažkaip neypatingai apibrėžta, ta prasme - labai labai plačiai galima joje dirbti Smile Reiktų labiau apriboti/apibrėžti (jei kiti su manim sutiks) Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 1 25 14:16      

Sveiki. Aš čia naujas. Tik vakar pamačiau šitą temą. Tikrai sudomino Smile
taiva, ar čia yra koks nors amžiaus/reitingo ar dar koks nors cenzas?
Nes aš irgi norėjčiau prie jūsų prisidėti, gal net pavyktų kokią gerą teminę nuotrauką pagauti Smile
Ir iškart klausimas apie naują temą, man pasirodė labai neapibrėžta, manau labai įvairiai ją galima interpretuoti... Gal reikėtų truputi konkrečiau?...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 1 25 14:24      

RŽ rašo:
Sveiki brangūs kolegos, vakar labai vėlai pasižiūrėjęs kas dedasi mūsų kūdroje, taip ir pagalvojau, jog naują temą, ko gero, reikės skelbti man. Pradėjau galvoti Smile), pasileidau gerą džiazą, pritemdžiau šviesą ir užsirūkiau.
Vis bandžiau išvengti to banalaus suformulavimo, kai staiga gimė pirmas posmas, po to antras... Pačiam pasidarė įdomu. Netrukus taip eiliuodamas ir baigiau savo mintį. Pagalvojau, jog tie keli posmai tikrai galėtų būti temos pavadinimas, bet nežinau ar tai atitiks ketvirtadieninės temos reikalavimus. Na, vis tiek, siūlau temą:

Tu man dabar
Jaunystės džiaza nufotografuok -
Noriu būti toks,
Kaip kadais.

Tu man dabar
Pirmąją meilę nufotografuok,
Tu man dabar
Nufotografuok bent ką nors,
Kas nebūtų vienatvė.

O kad nesugebėjai -
Tu man dabar
Surrealistinę erdvę nufotografuok
Ir amžinybę...


P.S. Man asmeniškai, be abejonės, stipriausias vakar dienos teminis darbas, yra abracadabros.

originali tema.patinka


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 1 25 14:32      

cia tai bent.... nauja tema man patinka. reiks ieskoti ikvepimo. reiks dziazuot.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Svetlana Batura    2008 1 25 15:14      

jep jep jep! Jauciu ir as tokiai temai ikvepimo pagausiu ir ketvirtadieni pagaliau pasirodysiu Laughing

Thanks! Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 1 25 15:33      

Svetlana Batura rašo:
jep jep jep! Jauciu ir as tokiai temai ikvepimo pagausiu ir ketvirtadieni pagaliau pasirodysiu Laughing

Thanks! Smile
įtariu džazų nusimato? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kimono    2008 1 25 17:19      

Ačiū Arnoldai, už gerą žodįSmile

O tema tikrai platoka - trūksta ryškesnio fokuso į kurią nors detalęSmile Nes dabar - ir meilė, ir džiazas, ir jaunystė, ir siurrealizmas, ir amžinybė...

Man pačiai labiausiai patiko ši vieta: "Nufotografuok bent ką nors,
Kas nebūtų vienatvė". Ir konkretu, ir podraug daug erdvės fantazijai - -


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Daiva Kalinauskaitė    2008 1 25 18:35      

as tai maniau, kad RZ skonis truputi geresnis... o cia ziek ant abracadabros auto pasimove Twisted Evil Rolling Eyes

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 1 25 20:25      

Vitulia Tamoliūnė rašo:
Ačiū Arnoldai, už gerą žodįSmile

O tema tikrai platoka - trūksta ryškesnio fokuso į kurią nors detalęSmile Nes dabar - ir meilė, ir džiazas, ir jaunystė, ir siurrealizmas, ir amžinybė...

Man pačiai labiausiai patiko ši vieta: "Nufotografuok bent ką nors,
Kas nebūtų vienatvė". Ir konkretu, ir podraug daug erdvės fantazijai - -



Gerbiamieji, gal kai kuriems is musu butu laikas issivaduoti is tu tiesmukiskumo remu, kai meiles tema butinai interpretuojama, kaip porele sedinti and suoliuko ir skelianti saldu bucini, dziazas - pagyvenes diedas su duda scenoje ir t.t. Pasistenkime mastyti giliau, subtiliau, naudokime daugiau uzuominu ir venkime kalti ta "plokscia" kadra.

Kalbant apie tema, tie zodziai, tai tik savotiski kodai, kurie jums turetu padeti. Pati nuotaika gi, o kartu ir tema, net per daug konkreti. Neisivaizduoju, kaip kitaip galeciau ja pateikti nesubanalindamas pacios mano idejos. Fotografavimas poezijai, gal ir nera iprasta, taciau...
Visgi, jeigu daugumai tai yra nepriimtina, as perleisciau estafete abracadabrai.


Paskutinį kartą redagavo , 2008 1 25 23:44 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Danieliuke    2008 1 25 22:06      

Siaip tai jeigu Algimantas Snarskis paskutiniu momentu nebutu "sunaikines" savo darbo is temos Ji tektu skelbti nugaletoju. Nes jo "Oziukai ant tilto" beveik visa para issilaike su 5-kiu balu vidurkiu (auksciau nera kur).
O Jums RZ nera ko trauktis - Jus laimejote, paskelbete tema - Kas sugeba dalyvauja, kam persunki stebi is sono.
p.s. Nors bent jau man labai smalsu butu suzinoti kokia tema Algimantas parinktu mums. Jis tikrai kiek pastebedau aktyviai dalyvaudavo visose temose, ir netgi pats pirmas (lyg nemiega ir kantrei skaiciuoja minutes iki to lemtingo ketvirtadienio 00:00 kad galetu deti paruosta darba)
Siulau: Padaryti isimti ir kas belaimetu kito ketvirtadienio tema - Sekancia tema leisti parinkti p. Snarskiui


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nendre    2008 1 26 11:55      

Ar man vaidenasi ar pačioj pradžioj tokia idėja ir buvo, nesvarbu kieno nuotrauka daugiausia balų surinko, svarbu kas patiko buvusiam temos autoriui, kuris ir nusprendžia kas skelbs toliau. Neprisiriškit prie taisyklių. Pvz jeigu atsitiktų kada nors kad skelbčiau temą, tai kitą kartą būtinai perduočiau estafetę Dariui Jurevičiui, jis turi nerealia temą Laughing

O tema nauja - kokia yra tokia yra. Kaip kas nori taip tas interpretuoja, kas tingi tas nieko ir nedaro kitą savaitę, juk čia ne mokykla kur būtina padaryt namų darbus Very Happy
Sėkmės visiems kitą ketvirtadienį Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 10   11   12 ... 236   237   238  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą