Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

padekit ZENIT E

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Zigmass    2009 4 08 13:28      

Imontuotas eksponometras dar naujas pakankamai grybaudavo, o po 20-30 metu degradaves selenas isduoda tik kilometrus... Uzrakto suveikimas taip sudrebina korpusa, kad gamintojas net nedare islaikymu, ilgesniu uz 1/30 sekundes. Kitinis objektyvas yra sh. Jei juostele reiks perkelti i kompa, tai brangiai kainuoja.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vamzdynas    2009 4 08 16:03      

Vilma Mikaseniene rašo:
gal kas galetu prie kavos puodelio paaiskinti ir paziureti ar nieko netruksta, ar as cia vargstu be reikalo?gyvenu vln, ateties gatveje

Jauciu, kad fotiko veikimas tau skamba taip pat sudetingai kaip ir branduolinio greitintuvo veikimo principas. Gal tu i kokius kursus

http://fotokudra.lt/forumas/viewtopic.php?p=25012#25012 uzsirasyk ar knyga pasiskaityk, kad suprastum kas tas fotoaparatas, kam reikalingi visi pribumbasai ir pan.
Kol kas pasiulyciau imti savo muiline ir bandyt ant auto pasistacius. Na o kai igusi tada eik ant manualiniu reikalu ir bandyk toliau:)
beje, su veikianciu zenit visai neblogu rezultatu galima isgauti.
sekmes:)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilma Mikaseniene    2009 4 09 7:37      

niu kas man pades?va i iskyla ir buvau paemus, taip ciki . . . bet man neaisku ar as viska gerai darau Sad

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas JonasP    2009 4 09 8:46      

Jeigu "ciki", tai greičiausiai viską gerai darot Smile

Petruška davė labai gerą patarimą - fotografuokit vaikutį turima muiline, kad nepraleist akimirkų ir lygiagrečiai pasimokinkit su Zenitu elgtis.

Toliau šioj temoj yra Roko Baltušniko instrukcija ką ir kaip tame Zenite sukiot.

Tiesiog darykit taip:
1. Nusipirkit neilgą (12 kadrų, jei negausit, tai 24) fotojuostą, 200 jautrumo geriausia. Jei nedrąsu ten pat fotolaboratorijoj, kur pirkot, paprašykit, kad užtaisytų ją į jūsų Zenitą.
2. Pasirinkit šviesią dieną ir išfotografuokit tą juostą. Lauke, ne kambary, aplink Ateities gatvę yra ką fotografuoti. Tai gali būti ta pati diena, kada pirkote juostą. Zenito šviesos matavimu siūlau nepasitikėt, geriau pradžiai "iš akies": išlaikymas 250, diafragma, jei saulėta diena 8, jei labai šviesu tada 16. Nefotografuokit saulės kryptim. Fokusavimo nepamirškit.
3. Neškit Zenitą į fotolaboratoriją, paprašykit, kad išimtų juostą, išryškintų ir padarytų po vieną gerą nuotrauką. Geriau ne paties mažiausio dydžio, o antro pagal mažumą. Pasakykit, kad čia fotoaparato bandymai. Galit paprašyt komentarų, kai gausit nuotraukas.
4. Parašykit čia, kaip sekėsi. Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilma Mikaseniene    2009 4 09 9:27      

aciukas CRONOPIO.kur cia arciausiai yra fotolabaratorija?nes su vezimu neklaidziosiu Sad o del muilines neina man nustatyti viskas labai liejasi, o beto maziukas juda tai s gaunasi Sad ar mano fotikas toks sudinas, mat dovanu gautas sony cyber shot 7.2

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vamzdynas    2009 4 09 10:50      

Vilma Mikaseniene rašo:
aciukas CRONOPIO.kur cia arciausiai yra fotolabaratorija?nes su vezimu neklaidziosiu Sad


Rimi ateities, arba Mandarine juosta tai jau tikrai nusipirksit.

o del muilines neina man nustatyti viskas labai liejasi, o beto maziukas juda tai s gaunasi Sad ar mano fotikas toks sudinas, mat dovanu gautas sony cyber shot 7.2

Read the instruction.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilma Mikaseniene    2009 4 09 11:15      

angliskai nekertu istrukcijos o lietuviu nera . . . .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vamzdynas    2009 4 09 11:31      

Vilma Mikaseniene rašo:
angliskai nekertu istrukcijos o lietuviu nera . . . .


Tada neviltis...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilma Mikaseniene    2009 4 09 12:18      

oi kokie mes . . .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas JonasP    2009 4 09 12:40      

7.2 turbūt ne to sony modelis, o megapikselių skaičius. Greičiausiai visai neblogas aparatukas.

Galima nueit į fotofabrikas.lt kur yra fotoaparatų specifikacijos (pvz. http://www.fotofabrikas.lt/items/Sony/Skaitmeniniai-fotoaparatai/5fbb0e.2-Sony-DSC-W115.html) ir pačioj apačioj yra minimalus lietuviškas aprašymas atsisiuntimui, tik reikia prieš tai puslapyje užsiregistruoti.
Jei rusiškai skaitot - ir daugiau rasit internete, nebūtinai tiksliai modelis jų ten panašių yra, pvz http://www.pleer.ru/instruk/dsc-w30_40.pdf

Grįžtant prie vaiko fotografavimo - matyt per tamsu ir aparatas išlaikymą labai ilgą pasirenka.. ir dar fokusuoja lėčiau. Bandykit kai saulė gerai apšviečia kambarį.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą