Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Atjungimai

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 8   9   10 ... 29   30   31  

Pranešimas Dangus    2008 5 21 12:38      

sypt. kai pabos turet tris pagaliukus turesiu omeny ka reik daryt.

beje gal patogiau butu tokius atjungimus ideti kaip kad atskira dezute kur nors kudros sone prie meniu. kaip aktualijas ar kaip pavyzdinius dalykus.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 5 21 12:50      

admin rašo:
Įspėjimas vartotojai "Laura Šimoliūnaitė" už gražius komentarus - "sudėjau tai ko ir neturėjau, patinka blt?"
Perkelta į 0 lygį.

Truputi apsišluosim, nes betvarkės jau tikrai per daug.


Lydausi Smile

Laura Šimoliūnaitė

1. apie Mačiulių sodas.
tai blt pasidaryk pati tą ryškuma jei tau netinka? aš foto netobulinu ir nekarpau....
2008 05 21 12:28

2. apie jau didelė!
sudėjau tai ko ir neturėjau,patinka blt?
2008 05 21 12:27

3. apie paklydo1.
eik nx
2008 05 21 12:26

4. apie paklydo2.
kad tau niūru tai nereiškia kad ir man niūru .. man tai patinka..
2008 05 21 12:25

6. apie Kaunas,21:24 val.
tai ka man dabr daryt? debesim ir pasakyk kad atsirastų..
2008 05 21 12:24

8. apie nesuvaidintas džiaugsmas.
kokybe tu... gal aš neįperku gero fotoaparato?
2008 05 21 12:22

14. apie .-.
ačiū,ačiū... bet aš nuotraukų netobulinu. kokios išeina tokias ir dedu.
2008 02 18 18:54

15. apie beviltiškai.
tai jei tau netinka tai ir nuimk ta blurą.
2008 02 18 18:36

16. apie nakties šviesa.
ko tu kabinėjiesi? aš tū foto netobulinu kokios gaunasi tokias ir dedu.
2008 02 18 18:35

17. apie atsidavimas
kaip išėjo taip.
2008 02 18 18:32


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nendre    2008 5 21 12:50      

Nu va atejo admin ir aptvarke viska. (Tonas kuriuo skaitot dabar turi buti nepiktas, bet toks mastantis, as cia tik pabandysiu pamastyt taip garsiai Smile )

1. Abracadabriuk (graziai skamba labai Smile ), man labai civilizuotai atrodo kai ideda kudros nuotrauka ir salia, originalo vieta, va cia i Atjungimus. Tada viskas aisku. O jeigu bandoma issiaiskinti ar vogta, tai galima padaryti gudriai, uzuolankom tada ir vagis nepabegs taip greitai ir aiskiau bus.
2. Arturai, sakai nieks nepuola apvagint is pirmo karto. paskaityk po tom nuotraukom ka parasei, teisiogiai skamba posakis apie vagyste.
3. Na o dabar detektyvines logikos truputuka. Kai detektyvas nori issiaiskinti ar zmogus yra vagis, jis neina pas ta zmogu ir neklausia "-ar tu nepavogei kartais? man toks itarimas tik kilo". O jeigu taip padarytu, manau nekiltu klausimas kodel tas zmogus taip paslaptingai is akiracio dingo Very Happy Nesakau, Arturai, kad blogai darai jog pastebi ar ieskai vagiu, bet man atrodo, kad taktika ieskojimo ne tokia pas tave. Tu nebandai pasisneketi tiesiog apie nutorauka ar technika, kaip pats sakai, tu is karto su kakta is siena lupi Smile Ir nera reikalo isizeisti ant Hideo, pajuokavo gi zmogus, o tu is karto rimtai.
4. Ramunai, gal ir normalu reikalauti Exif'iniu failu, bet kaip minejau tai galima padaryti gudriai. (P.S. jeigu manes kas paprasytu ideti faila su exif'u, tikrai pasiusciau Very Happy)

Va tokia mano "miargiska" logika Very Happy Dabar vyriukai galit susaudyt mane uz tokias mintis Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 5 21 12:56      

tik pykšt ir dar pokšt

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 5 21 13:03      

Nendrė - Indrė Voicechovičienė rašo:

.........
4. Ramunai, gal ir normalu reikalauti Exif'iniu failu, bet kaip minejau tai galima padaryti gudriai. (P.S. jeigu manes kas paprasytu ideti faila su exif'u, tikrai pasiusciau Very Happy)
.............


Matai ne viskas yra kudra, kitur pasiustum - isbrauktu ir i juoda sarasa patalpintu, kur tik paaisketu kad ten vel tu (nesvarbu kad kitoje svetaineje)... plumpt ir nebera accounto, as jau nekalbu apie galerijas ar kokius tarptautinius konkursus. Ir prasymai kad tu jau gera ir daugiau taip nedarysi .... butu nebyliai ignoruojami


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2008 5 21 13:12      

Nendre - Indre Voicechovičiene,
Jūs teisi.
O naciai man niekad neatrodė juokingi.
kaip ir minėjau susirasiu kitokių žaidimų, paprastesnių, be gudravimų. (-:
peace, rišam tą diskusiją, kaip minėjau Jūs teisi.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 5 21 13:14      

Artūras Meškauskas rašo:
Nendre - Indre Voicechovičiene,
Jūs teisi.
O naciai man niekad neatrodė juokingi.
kaip ir minėjau susirasiu kitokių žaidimų, paprastesnių, be gudravimų. (-:
peace, rišam tą diskusiją, kaip minėjau Jūs teisi.
Klausyk, Vatsonai, nereaguok tu taip Smile Ieskok ir toliau vagiu - naudinga darba atlieki, visi tik aciu pasakys Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nendre    2008 5 21 13:17      

Ramunai, tikiu Smile Bet man internetas nera gyvenimas ir daryti karjera per interneta man kazkaip keistokai atrodo. Gal as cia klystu, gal pas mane ambiciju mazoka, o gal ju is viso nera Smile
O vat dabar man iskilo klausimas, o jeigu as noriu palikti paslaptyje kokia technika kokiais islaikymais ir t.t. ir pan. as fotografavau. Juk tai mano ir tik mano reikalas. ar ne? Gal as ten fintus kokius nors isdarinejau ir nenoriu kad kas suzinotu kas buvo daryta? Kaip tada su tuo Exif'u. Na taip, puslapyje kur sakysim parduodamos fotografijos, autorystes irodymas man atrodytu neisvengiamas ir butinas, bet puslapyje kur tiesiog ziurima ir balsuojama uz nuotraukas, nzn....

Arturai, jumoro jausmas praverstu ir lengvesnis poziuris i gyvenima. Kaip abra sako, ne blogsu gi darbus darai, daryk ir toliau jeigu iseina, tik gudriau Smile sekmes


Paskutinį kartą redagavo Nendre, 2008 5 21 13:21 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 5 21 13:18      

admin, o su tokiais kas nors numatoma ateity daryti? : )


User: Lota
Last 100 comments: http://fotokudra.lt/aut_komentarai.php?aut=2754


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 5 21 13:25      

Nendrė - Indrė Voicechovičienė rašo:
... O vat dabar man iskilo klausimas, o jeigu as noriu palikti paslaptyje kokia technika kokiais islaikymais ir t.t. ir pan. as fotografavau. Juk tai mano ir tik mano reikalas. ar ne? Gal as ten fintus kokius nors isdarinejau ir nenoriu kad kas suzinotu kas buvo daryta? Kaip tada su tuo Exif'u. Na taip, puslapyje kur sakysim parduodamos fotografijos, autorystes irodymas man atrodytu neisvengiamas ir butinas, bet puslapyje kur tiesiog ziurima ir balsuojama uz nuotraukas, nzn....
...


viskas labai paprasta net ir istatymiskai, tai civ atsakomybe ir nekaltumo prezumcija vekia kitaip nei baudziamosios atsakomybes atveju, kur kalte reikia irodyti .... cia gi tu privalai irodyti, kad esi nekaltas .... tobish .... nenori - viso gero ... Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2008 5 21 13:26      

Jo zmogus atejo issiliet Smile o apie exif kalbant , to tai labai noreciau, nes idomu , kokias nustatymais padare fotke Smile butu isvis gera , jei automatiskai nuskaitytu. Nes is exif galima butu pasimokyt Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 5 21 13:28      

abracadabra rašo:
admin, o su tokiais kas nors numatoma ateity daryti? : )


User: Lota
Last 100 comments: http://fotokudra.lt/aut_komentarai.php?aut=2754


taigi skatinti tokius reikia Smile. Daug nekalba, pazymius gerus raso Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 5 21 13:28      

o cia tai moteris. su kiausais Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2008 5 21 13:30      

cadabra, negadink biznio
aš gi čia labai smarkiai gudraut pradedu (-:


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2008 5 21 13:36      

Jei foto skanuota nuo negatyvo, ką tas exif? gal juosta nufotkint ir prikabint šalia nuotraukos vietoj exif...?

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 8   9   10 ... 29   30   31  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą