Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Atjungimai

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 7   8   9 ... 29   30   31  

Pranešimas abracadabra    2008 5 21 8:59      

siaip tai nebutinai fotike teisinga data daznai buna nustatyta Smile irgi faktas Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nendre    2008 5 21 9:13      

o tai jeigu as dabar ismoksiu panaikinti Exifa ir idesiu nuotrauka be Exif'o tai busiu iskarto vagis? O data tai is viso juokas, neseniai nusimuse pas man jinai, vis Clock mirksi, kad nemirksetu data belekokia pastaciau ir kiek atsimenu metai tikrai visai kitokie nei yra ir del to as irgi buciau apkaltinta vagyste? Oi ne atsiprasau, vagis buciau nes esu "miarga" Very Happy Artistai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tendence    2008 5 21 9:17      

Miargos dėmesio nori, negi neaišku, ir transvestistai irgi. Smile O šiap Lietuvoj nevagia tik kvailiai ... Crying or Very sad

Paskutinį kartą redagavo tendence, 2008 5 21 9:46 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2008 5 21 9:42      

Nendrė - Indrė Voicechovičienė rašo:
o tai jeigu as dabar ismoksiu panaikinti Exifa ir idesiu nuotrauka be Exif'o tai busiu iskarto vagis? O data tai is viso juokas, neseniai nusimuse pas man jinai, vis Clock mirksi, kad nemirksetu data belekokia pastaciau ir kiek atsimenu metai tikrai visai kitokie nei yra ir del to as irgi buciau apkaltinta vagyste? Oi ne atsiprasau, vagis buciau nes esu "miarga" Very Happy Artistai.


nu nereikia taip smarkiai pykti, atsiprašau jei užgavau. rimtai.
o dėl exif, esmė tame kad jos net nežino kas tas yr, paprašius originalo dingsta į krūmus ( manau labai normalus prašymas ), paklausus kokia technika daryta foto, tyli arba nusišneka, na negi sunku padiskutuot, nieks nepuola apvagint iš pirmo karto, yr didelis noras pasišnekėt apie atlikimo techniką ir t.t. O tip kai prisiklausai briedų visokių arba esi akivaizdžiai ignoruojamas, pradedi daryti išvadas. pasiulius trint nuotrauką, kategoriškai asisako naikinti SAVO darbą, pakišus panosėn vėvėvė su ta pačia nuotrauka kokiam importiniam saite, nuotrauka tyliai dingsta iš akiračio. Man tik nepatinka kai mane laiko visišku asilu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nendre    2008 5 21 9:52      

Mane uzgauti sunku Very Happy Bet is sono kartais trodo, kad cia vyksta lenktynes kas greiciau pastebes vogta darba ir kas isaiskins vagi bus kudros didvyris Very Happy nesakau kad vogti yra gerai, jokiu budu, nesveika deti ne savus darbus ir gavus uz juos ivertinimus jaustis labai gerai, bet man lygiai taip pat nesveika kai paranojiskai visur ieskoma exifu, datu sutapimu ir t.t. ir pan.

Ai Smile nekreipkit i mane demesio, sekmes beieskant kudros vagiu Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2008 5 21 9:52      

pvz Eleon XXX apie "savo"
darbą stilinga šukuosena Smile
-kas yra exift?
-su geru objektyvu fotkinta, tik cia jau buvo profesionalus fotoaparatas Smile
-17/ gyvenime visko buna. 15/ geras, tai, kuris gerai fotografuoja, as ne ftgrafe, o tik megeja, todel, ne ka ismanau apie fotoaparatus....
-cia bite Smile 20/ tikrai netrinsiu savo darbo, vien del kazkokio exif...

po parodyto http://www.flickr.com/photos/dalantech/2362102242/
nuotrauka tyliai dingo

kelias dienas bandėm normaliai aiškintis ir tik poto mergička buvo išvadinta vagim, taip kad nieks neužsiima raganų medžiokle.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nendre    2008 5 21 9:56      

O cia labai svarbu kelias dienas aiskintis, tirti byla? Very Happy Serlokai Holmsai. Adminu parasei, parodei kur yra nuotraukos originalas ir viskas. Jis viska uzblokuos, kam reikalingi detektyvu zaidimai?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 5 21 11:15      

Nendrut, arturas teisinga idaro kad pirma issiaiskina o ne adminui itarimus is kart ant peciu sukrauna aiskintis Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 5 21 11:36      

Siūlau sukurt specialų saugumo padalinį kūdroj, net ir pavadinimą sugalvojau - Neaiškių Kudros Veikėjų Detektyvai - arba tiesiog NKVD Smile
Galima ir emblemą kokią priskirt - pvz., kad ir nacių erelį su fotoaparatu vietoj svastikos. Artūrą galėtume paskirt kapitonu - jis ir turi
ir patirties, ir automatą (profilio foto Smile)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vidmantas Misevičius    2008 5 21 11:42      

juokas juokais, bet jei perziureti visu autoriu nuotraukas, tai, itariu, kad koki trecdali nauju teks uzblokuoti. kazkaip labai itartinai atrodo kokybiskos ivariu incognito nuotraukos ...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2008 5 21 12:04      

hideo rašo:
Siūlau sukurt specialų saugumo padalinį kūdroj, net ir pavadinimą sugalvojau - Neaiškių Kudros Veikėjų Detektyvai - arba tiesiog NKVD Smile
Galima ir emblemą kokią priskirt - pvz., kad ir nacių erelį su fotoaparatu vietoj svastikos. Artūrą galėtume paskirt kapitonu - jis ir turi
ir patirties, ir automatą (profilio foto Smile)


svastikų man gal nekabink, ok ?
o kad tarnavau gėditis nesiruošiu.
norit petakus dalint vogtiems darbams prašom, nėr problemos, susigalvosiu kitokių žaidimų.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 5 21 12:05      

as manau, kad tikrai yra pagirtinas dalykas kad kazkas pastebi vagis (nesvarbu specialiai tai daro ar atsitiktinai pamato). Budami vienokia ar kitokia bendruomene, nemanau, kad turetumeme toleruoti tokius zmones savo tarpe, nes gero skandalo atveju vagiu antspaudas prilips kiekvienam is musu.

Nendre, kas link EXIF'o - tai yra labai n ormalus ir naturalus klausimas, nes tai vienas is budu irodyti kilus itarimui, kad darbas tikrai tavo. To reikalauja ne tik kitos svetaines kilus itarimui, labai daznai pareikalaujamas net netvarkytas iseitinis failas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vidmantas Misevičius    2008 5 21 12:07      

ita... o kas tas EXIF? ir su kuo jis valgomas? nu ne˛inau a....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2008 5 21 12:11      

Vartotoja "Eleon XXX" atjungta.
Vartotoja "Iliada" atjungta.
Vartotoja "Inga B." yra kandidatų sąraše.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2008 5 21 12:23      

Įspėjimas vartotojai "Laura Šimoliūnaitė" už gražius komentarus - "sudėjau tai ko ir neturėjau, patinka blt?"
Perkelta į 0 lygį.

Truputi apsišluosim, nes betvarkės jau tikrai per daug.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 7   8   9 ... 29   30   31  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą