Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Del Nikon D3000

     

Pranešimas Gediminas G.    2011 4 06 16:05      

Sveiki, nreciau isigyti fotoaparata, nes paprasciausiai nebenoriu naudotis muiline. Parduotuveje pamaciau Nikon D3000. Ar jis geras? Jo kaina 1299 (akcija), su kitiniu 18-55 objektyvu. Ar verta pirkti naudota? Gal galit kas ka pasiulyti?
Aciu


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilmantas Žilinskas    2011 4 06 16:46      

Į temą: http://www.efoto.lt/skelbimas/parduodu_idealios_bukles_nikon_d3000_su_priedais

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gediminas G.    2011 4 06 20:56      

Smile aciu uz komentara, as galvoju ar man reikia tokio fotoaparato, o jus man parodete dar brangesni Smile, taip suprantu kad ir objektyvas geras ir t.t, bet gal yra dar pasiulymu?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilmantas Žilinskas    2011 4 06 21:06      

Parodžiau, kad už 1299 Lt tikrai apsimoka imti, jeigu ten tikrai D3000 Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gediminas G.    2011 4 06 21:11      

:-)taip, ten tikrai D3000, bet man gyvenime nelietus jokio panasaus fotoaparato ar tikrai tokio reikia, ar as jausiu skirtuma, negu tarkim uz kokius 700 radus deveta, bet gera fotoaparata?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilmantas Žilinskas    2011 4 06 21:33      

Kas yra "dėvėtas, bet geras?" Smile man tarkim Canon 1Ds mark III už 6000 Lt yra dėvėtas, bet geras Smile

Jeigu keli klausimą ar tau reikia to Nikono, reiškia nereikia Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gediminas G.    2011 4 06 21:45      

As noriu fotoaparato (ne muilines), man atrodo kad svarbu jog keistusi objektyvai, jei ateityje pradeciau rimciau dometis fotografija. Svarbu kad butu gera nuotrauku kokybe, noreciau isigyt uz maziau nei 1000 litu (aisku devetas), nereikia man nei 3 objektyvu, nei dar ko, tiesiog fotoaparato kad ir su kitiniu objektyvu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Heaton    2011 4 06 23:18      

pirk deveta,ateity jei matysi,kad nebereik,arba kaip tik nori tobulet,parduosi su mazu nuostoliu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2011 4 11 21:59      

siūlaudiali bukle, visi ipakavimai dezutes ir kita, puse metu garantija.
Priedai:
2GB kortele
Pakrovejas
2 akumuliatoriai
Kata firmos tase
Objektyvas AF-S Nikkor 18-105mm 1:3.5-5.6 G ED + Cokin uv 67mm filtras
1500LT


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2011 4 11 23:43      

Gediminai. Jeigu nori, kad būtų gera nuotraukų kokybė, tai pirk Mamiya arba Hasselblada vidutinius ir kišk į juos juostas, po to laboratorijoj spausk geros kokybes foto. Šiaip kūdroj daug expertų ir jie tikrai patars kaip įsigyti galvos skausma (arba tiksliau pats sužinosi), bet niekad nepasakys kokie fotikai geriausi, nes kiekvienas žino savo tiesą. Man viens kanonists sakė, kad yra fotikai ir yra canonai. aš supratau, kad anam noretusi Nikono Smile Nebeklausk, o tiesiog tobulink anglu kalbos zinias ir perskaites daug knygu (gal but jau tai ir padarei. Gink die nenuvertinu) eik po situo adresiuku, o ten mixuodamas su google rinkis fotika koks tik paciam patink. taigi: dpreview.com

Sekmes Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2011 4 12 1:00      

tei tei rašo:
Gediminai. Jeigu nori, kad būtų gera nuotraukų kokybė, tai pirk Mamiya arba Hasselblada vidutinius ir kišk į juos juostas, po to laboratorijoj spausk geros kokybes foto. Šiaip kūdroj daug expertų ir jie tikrai patars kaip įsigyti galvos skausma (arba tiksliau pats sužinosi), bet niekad nepasakys kokie fotikai geriausi, nes kiekvienas žino savo tiesą. Man viens kanonists sakė, kad yra fotikai ir yra canonai. aš supratau, kad anam noretusi Nikono Smile Nebeklausk, o tiesiog tobulink anglu kalbos zinias ir perskaites daug knygu (gal but jau tai ir padarei. Gink die nenuvertinu) eik po situo adresiuku, o ten mixuodamas su google rinkis fotika koks tik paciam patink. taigi: dpreview.com

Sekmes Smile


Dpreview - yra gerai, skaitineti reviews - yra gerai. Bet po visu skaitymu atsidurti Niujorko B&H mega parduotuveje ir tureti galimybe neribota laika paciam spaudyti ir testuoti naujausius fotoaparatus pasirode daug geriau ir naudingiau... gyvas prisilietimas yra gyvas... Skaitydamas kitu, daznai siek tiek salisku, testuotoju isvadas gali nesusidaryti tikro ispudzio. Na bet ne visada pasitaiko tokia proga.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gediminas G.    2011 4 12 20:39      

idomiai jus cia rasot:-)aciu visiems, man 1500 lt per daug, ziurejau ziurejau ir pamaniau, kad gal man kokio nikono d40 ar d 50 uztektu, bet ten 6 megapixeliai, labai jie svarbus?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilius S.    2011 4 12 21:46      

pasiimk D70 arba D80 su kitinuku ir manau pilnai pakaks pradziai, jei patiks galima su jais keiciant objektyva tobuleti, jei nepatiks nelabai nukentes kisene parduodant..

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą