Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

TRINTI

     

Pranešimas 15 čigonų    2009 8 29 13:13      

Trinti trinam Cool

Paskutinį kartą redagavo 15 čigonų, 2009 12 08 22:09 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas K.K.    2009 8 30 14:29      

hmm, na, nei plataus kampo nei zoom ir dar isoriskai padroztas, jei nenukris kaina keliais simtais, tai geriau gal pridesiu 300Lt uz geros bukles AF-S 17-55mm F/2.8

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas 15 čigonų    2009 8 31 7:45      

Gerai kolega galvojate, mane irgi tokios mintys užpuola, bet nepuolu jų reikšt betkur. Stiklas truputį kitos paskirties ir dar DX, negana to jei klausyt dėdės keno rokvelo ir interneto forumu tai 17-55 nevertas tų pinigų kuriuos moki.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas K.K.    2009 8 31 11:53      

Esu bandes 17-55 ir ispudis puikus, todel nepagaileciau uz apynauji prideti tu keliu simtu, nes ilgajam gale tie keliolika mm nieko nereiskia, galima pacropint kompe, jei pikseliu uztenka, o plataus kampo nepridesi, o taviskis yra irgi priimtinas variantas tik uz gerokai kitokia kaina, nes turetu kompensuotis plataus kampo nebuvimas ir isvaizda, kuri stipriai reikala gadina, sudaro ilgo ir atsiauraus naudojimo ispudi... o siaip as visada uz naudota Nikkor, nei nauja treciuju saliu gamini, isbandziau ant savo kailio... Ir tikiu, kad jei kazkam neaktualu platesnis kampas ant DX, tai gerai pasiderejes nupirks is taves gera daikta Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Grazys    2009 9 03 10:20      

pats bandžiau, tikrai geras objektyvas ir kaina normali

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas 15 čigonų    2009 9 03 16:44      

Dingo visi besidomautojai... Kadangi esu tinginys ir tingiu net parašyt žinutę, kad pakelt temą, įtariu liks šitas gėris pas mane ir lauks kol aš susikaupsiu FF Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą