Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

Portretinė fotografija, seminaras ir dirbtuvės 2009.01.31-01

      Puslapiai:   1   2   3   4  

Pranešimas VV    2008 12 11 11:24      

Nieko sau burbuliuojanti kompanija čia susirinko:)) Tikiu, kiek norėsi/sugebėti pasiimti, tiek ir gausi. Man patinka seminarai – jie suteikia įkvėpimo. Aš dalyvauju.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 12 11 12:06      

ms rašo:

Padarom taip. as tau uzduodu klausima, kad tu ji perduotum Medvedevui. Jei jis man i ji atsakys - as uzsirasysiu i jo/tavo organizuojamus kursus Smile ok?

Jau isivaizduoju ... klausimas bus mazdaug toks "kas atsirado anksciau vista ar kiausinis" Smile

Albertas Pocej rašo:
Vieninteliai kursai klientams, yra mūsų pačių nuotraukos ir kuo geresnės jos bus, tuo geresnius klientus išauginsime. Pastaruoju metu lygis kyla ir tai yra labai džiugu.

Na ... manau kol bus sarlatanu ir mes ju nemusime tai ir lygis kils labai is leto .... (as apie gerai fotografuojanciu pragyvenimo lygi) Smile

Viktorija Vaišvilaitė rašo:
Nieko sau burbuliuojanti kompanija čia susirinko:)) Tikiu, kiek norėsi/sugebėti pasiimti, tiek ir gausi. Man patinka seminarai – jie suteikia įkvėpimo. Aš dalyvauju.

Na taip, jei bus ko pasiimti - pasiimsi .... pvz is tavo nuotrauku galutinai dings spalvos, spjausi ant tvarkymosi su jomis, kam vargt kai j/b istiesia pagalbos ranka Smile O del patikimo, tai man pvz patinka lektuvais skraidyti, kainuoja brangiai, naudos jokios, bet patinka Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Albertas Pocej    2008 12 11 12:28      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:

Na ... manau kol bus sarlatanu ir mes ju nemusime tai ir lygis kils labai is leto .... (as apie gerai fotografuojanciu pragyvenimo lygi) Smile


Tu žiūri į šį reikalą iš neigimo pozicijos, „parduoda šūdą“ „kol bus šarlatanų ir mes jų nemušime“.

Tai nesuveiks, reikia persiorientuoti teigiamą linkme ir žiūrėti į tai iš teigiamos pusės. Visada bus šarlatanų, niekas negali pakeisti pasaulio, bet kai susirenka gerų produktų ir paslaugų kritinė masė, klientas pradeda juos pastebėti ir pats atrinks grudus nuo pelu, Šarlatanams liks tik pačių pigiausių ir „blogiausių“ klientų segmentas. Būtent todėl suorganizavau pirmą vestuvininkų seminarą, parodą „Europoje“, daviau keletą interviu žiniasklaidai. Tegul klientai mato, kad egzistuoja kokybiškesni produktai.

Tai yra strateginiai tikslai kurie visiems gerai fotografuojantiems bus naudingi. Ateityje yra planuojami dar keli renginiai ir nebūtinai seminarai, vien tam, kad populiarinti fotografiją tarp klientų.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 12 11 12:46      

Albertas Pocej rašo:
Ramūnas Blavaščiūnas rašo:

Na ... manau kol bus sarlatanu ir mes ju nemusime tai ir lygis kils labai is leto .... (as apie gerai fotografuojanciu pragyvenimo lygi) Smile


Tu žiūri į šį reikalą iš neigimo pozicijos, „parduoda šūdą“ „kol bus šarlatanų ir mes jų nemušime“.

Tai nesuveiks, reikia persiorientuoti teigiamą linkme ir žiūrėti į tai iš teigiamos pusės. Visada bus šarlatanų, niekas negali pakeisti pasaulio, bet kai susirenka gerų produktų ir paslaugų kritinė masė, klientas pradeda juos pastebėti ir pats atrinks grudus nuo pelu, Šarlatanams liks tik pačių pigiausių ir „blogiausių“ klientų segmentas. Būtent todėl suorganizavau pirmą vestuvininkų seminarą, parodą „Europoje“, daviau keletą interviu žiniasklaidai. Tegul klientai mato, kad egzistuoja kokybiškesni produktai.

Tai yra strateginiai tikslai kurie visiems gerai fotografuojantiems bus naudingi. Ateityje yra planuojami dar keli renginiai ir nebūtinai seminarai, vien tam, kad populiarinti fotografiją tarp klientų.


Na kodel is neigiamos. As gi tik pasiuliau jei pvz man kieno nors fotkes nepatinka, trinktelti tam zmogenui per aki Smile, as buvau svelnus ir nesiuliau gi kankinti tu zmoniu verciant juos ziureti i savo paciu darbus ... Smile

As vis bandau ilysti i vestuviu fotografijos rinka. Pasiulau originalias vestuviu nuotraukas, pvz kaip savo lelinko serija .... nesutinka, sako nenori nuotrauku su nupjautom galvom ir susukinetais i pilvus varztais Very Happy
Juokauju as Albertai, zinoma Smile

o is seminaru visada yra didesne ar mazesne nauda, bent jau susipazisti su kitais bendraminciais. As visada sakydavau kad seminaro metu daugiausia naudos gauna tie kas ruko, nes jie dar traukdami duma pasidalina ir asmenine patirtimi, uzduoda klausimus, kuriu galbut nedrista uzduoti auditorijoje Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ms    2008 12 11 12:54      

Viktorija - burbuliuojanti kompanija renkasi po tavo nuotraukomis. o cia renkasi rimti zmones Very Happy Juokauju Smile

Albert - kaip Ramunas paminejo, tikiuosi bus daug rukanciu tame seminare Smile Siaip as antra karta pasigendu tavo tvirtesnes pozicijos tavo atstovaujamais klausimais Wink Cia siaip, mano subjektyvus pastebejimas Smile

Ramunai - nea. klausimas labai labai paprastas: "kokiu tikslu vestuviu fotografijoje naudojate skirtingo zidinio nuotolio objektyvus?" Smile Taigi, kaip matome, labai labai paprastukas klausimuzis Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 12 11 12:57      

ms rašo:
<...>Ramunai - nea. klausimas labai labai paprastas: "kokiu tikslu vestuviu fotografijoje naudojate skirtingo zidinio nuotolio objektyvus?" Smile Taigi, kaip matome, labai labai paprastukas klausimuzis Smile

na tada ir atsakymas matyt bus labai paprastas, pvz "kad neperkaistu" Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ms    2008 12 11 13:02      

Very Happy tai kad tavo atsakymas labai sudetingas Smile

[quote="Ramūnas Blavaščiūnas na tada ir atsakymas matyt bus labai paprastas, pvz "kad neperkaistu" Very Happy[/quote]


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas U.23    2008 12 11 13:05      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
ms rašo:
<...>Ramunai - nea. klausimas labai labai paprastas: "kokiu tikslu vestuviu fotografijoje naudojate skirtingo zidinio nuotolio objektyvus?" Smile Taigi, kaip matome, labai labai paprastukas klausimuzis Smile

na tada ir atsakymas matyt bus labai paprastas, pvz "kad neperkaistu" Very Happy


PVZ. taip


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Albertas Pocej    2008 12 11 13:06      

ms rašo:
Siaip as antra karta pasigendu tavo tvirtesnes pozicijos tavo atstovaujamais klausimais Wink Cia siaip, mano subjektyvus pastebejimas Smile


Kokios pozicijos? Ar vis dar turi omeny tą merginą iš supermamos Smile?, tai tiesiog buvo mano ir kliento santykiai, kurių viešumoje neaptarinėju.

ms rašo:
Ramunai - nea. klausimas labai labai paprastas: "kokiu tikslu vestuviu fotografijoje naudojate skirtingo zidinio nuotolio objektyvus?" Smile Taigi, kaip matome, labai labai paprastukas klausimuzis Smile


Į šį klausimą jis išmamiai atsakė per vestuvininkų seminarą. Jei nori, galiu perpasakoti... Nebent nori atsakymo vienu sakiniu...


Paskutinį kartą redagavo Albertas Pocej, 2008 12 11 13:07 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 12 11 13:06      

Stengiausi kuo paprasciau, dar viena priezastis zinant .... vestuviu tradiciju ipatybes ... tai matyt kuo tolyn vestuves, tuo nuotolio zidinys dideja ..... na kad "vestuviu ikarstyje" negaut i duda Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ms    2008 12 11 13:10      

Albert - aha parasyk esme.

Ramunai, U.23 - Very Happy Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Albertas Pocej    2008 12 11 13:29      

ms rašo:
Albert - aha parasyk esme.


Trumpai.
Medvedevas fotografuoja 2 objektyvais:
Canon 35/1.4L ir Canon 85/1.8L, zoomu nenaudoja visai.
nenaudoja 85/1.2 dėl lėto AF, o piešia beveik taip pat kaip 1.8 versija

Fiksai yra naudojami dėl gražesnio piešinio ir šviesumo. Taip pat jie turi dar kelis papildomus privalumus:
- mažiau postprocesingo dėl probleminės klientų odos. Atidarytos objektyvų skylės sušvelnina vaizdą, o jis fotografuoja beveik visada su atviromis skylėmis
- patys objektyvia yra lengvesni ir mažesni

Objektyvus jis keičia vieną į kitą per 3 sek. Visiems parodė kaip juos laiko, traukia iš tašės ir pakeičia. Viskas užima maždaug 3 sek.

Bet kaip sakiau gali pats jo paklausti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ms    2008 12 11 13:34      

voila Smile atsakymas neteisingas Smile Ta as ir zinojau is anksto.
Ir dar mazytis pastebejimas: minejai, kad "ne vadovelines tiesas jis desto". Is to, kas parasyta - tai grynu gryniausia vadoveline teorija.

p.s. na patirties demonstravimas kaip greitai galima keist stiklus - tai ne i tema siaip Smile



Albertas Pocej rašo:
ms rašo:
Albert - aha parasyk esme.


Trumpai.
Medvedevas fotografuoja 2 objektyvais:
Canon 35/1.4L ir Canon 85/1.8L, zoomu nenaudoja visai.
nenaudoja 85/1.2 dėl lėto AF, o piešia beveik taip pat kaip 1.8 versija

Fiksai yra naudojami dėl gražesnio piešinio ir šviesumo. Taip pat jie turi dar kelis papildomus privalumus:
- mažiau postprocesingo dėl probleminės klientų odos. Atidarytos objektyvų skylės sušvelnina vaizdą, o jis fotografuoja beveik visada su atviromis skylėmis
- patys objektyvia yra lengvesni ir mažesni

Objektyvus jis keičia vieną į kitą per 3 sek. Visiems parodė kaip juos laiko, traukia iš tašės ir pakeičia. Viskas užima maždaug 3 sek.

Bet kaip sakiau gali pats jo paklausti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Albertas Pocej    2008 12 11 13:44      

ms rašo:
voila Smile atsakymas neteisingas Smile Ta as ir zinojau is anksto.

Džiaugiuosiu ir pavydžiu, matyt tau tikrai nereikia seminaro.
Dėja aš visko iš anksto nežinau, turiu mokytis po truputi.
Tavo nuomonę aš supratau bet keisti jos nesiruošiu. Be abėjonės turi į ją teisę, busi kada nors atviresnis pasauliui, su malonumu pratesiu šį pokalbį. Sekmės tau.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimgaudas    2008 12 11 13:56      

Į seminarus ir eina žmones kad galėtų pasimokyti, o ne pasirodyti kitiems kad esa ''kietas''.Aš buvau vestuvinės fotografijos seminare ir man labai patiko, gavau daugiau nei tikėjausi.Kaip gerai kad ten tokių gudručių nepriėjo:)

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą